2733
2739

گندم

🌙پرسش واقعی این است که آیا آن آیندهٔ درخشان‌تر واقعا همیشه این همه دور از ماست؟ (بریده‌ای از کتاب: قدرت بی‌قدرتان)🌙خواهشمندم در نوشتارِ خود «هکسره» را رعایت کرده (کردِ نادرسته!) و از چنگ انداختن به اعصابِ (اعصابه نادرسته!) دلباختگانِ زبان، خودداری نمایید.⭐ 🐱"Have a biscuit, Potter"🐱
برکه اصلا معنی قشنگی نداره بنظرم هیچ جزو اسم نیست فقط چون سام درخشانی این اسمو از خودش در کرد مد شد

عجیبه چون من با اسم های طبیعت و نعمت های طبیعی یاد خدا میوفتم

آسمان ، گندم ، برکه ، دریا ، بهار ، ساحل ، باران ، رز ، شکوفه ، شبنم و...

من سپردم به خدا ، هرچه خودش می‌خواهد🌱               آقای امام حسین (ع) ؛ هَل یمکنك اَن  تعانقنی؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2740
عجیبه چون من با اسم های طبیعت و نعمت های طبیعی یاد خدا میوفتم آسمان ، گندم ، برکه ، دریا ، بهار ، س ...

اخه قرار نیست هرچی تو طبیعته اسم بچه بشه ک. مثلا رودخانه هم جزو طبیعته بردارن بزارن رو بچه؟ تازه از برکه هم بزرگتره هم قشنگتر😅

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭
اخه قرار نیست هرچی تو طبیعته اسم بچه بشه ک. مثلا رودخانه هم جزو طبیعته بردارن بزارن رو بچه؟ تازه از ...

😂🤣 آره می‌دونم ، الان تقریبا کم اسم بچه از رو طبیعت می‌ذارن ولی کلی گفتم ، اگه کسیو ببینم این اسما رو داره ذوق میکنم

حالام استارتر نظرخواهی کردن بین دو اسم یکی از این دو گزینه رو میخوان بزارن رو جگر گوشه شون یعنی انتخابشونو کردن و من شخصا در خودم میبینم که احترام بذارم

من سپردم به خدا ، هرچه خودش می‌خواهد🌱               آقای امام حسین (ع) ؛ هَل یمکنك اَن  تعانقنی؟
اخه قرار نیست هرچی تو طبیعته اسم بچه بشه ک. مثلا رودخانه هم جزو طبیعته بردارن بزارن رو بچه؟ تازه از ...

اسم نی نی کوچولوی شما چی قراره باشه؟🥰

اسم نی نی کوچولوی شما چی قراره باشه؟🥰

آرین اگر خدا بخاد😁

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭
2706