2726

من وقتی که ۱۴.۱۵ سالم بود یه عمه داشتم که مدام از دوست پسراش برام میگف و خیلی چیزای بدتر و  چشم منو باز کرد به این مسائل از سن کم که باعث مشکلاتی هم شد برام.من هیچوقت حلالش نمیکنم چو خودش ۲۷ سالش بود و میدونست نباید ب من بگه.

منم کسایی که پشت سرم حرف الکی بزننبدگویی کنن خدایی حلال نمیکنم واگذار به خدا

💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یک نفر ادم محرم هم وقتی که ۱۴ سالم بود منو دو سه بار به خودش چسبوند و من حس بدی بهم دست داد.اون موقع نفهمیدم ۰یه ولی الان میفهمم که تعرض کرده ب من.اتفاق خاصی نیفتاد اما واقعا نمیبخشمش.هرچند ک الانم میدونم زندگیش داغونه

مادربزرگو عممو چوت زندگیمونو نابود کردن

مادرم فوت کرد میشه براش  فاتحه یا صلوات بفرستین🤍 لباس ها جنسیت ندارن انقد همچیو مردونه زنونه نکنین/ارایش و دامن مختص زنا نیست/ استایل اسپورتو موی کوتاه مختص به مردا نیست / یه مرد میتونه به رنگ صورتی علاقه داشته باشه و یه زن میتونه به تعمیر وسایل علاقه داشته باشه. لطفا عقایدتونو درست کنید یا حداقل به دیگران توهین نکنید.

من زن داییمو چون لو داد من عاشقم پیش بابام 

بابام بی اعتمادشده شبا تاصب بداری میکشه فک میکنه من تواتاقم دارم به عشقم پیام میدم

ازعمم واسه اینکه هرجا نشست گف فلانی دختر خرابس از حسودی 

از دختر خالم که کله عمرشو بم دروغ گف

ولی حلالشون کردم

تا راحتتر زندگی کنم

خدایا ازانتظاردق کردم😢میشه منم برسم به خواستم؟!میشه دعاکنید برام به خواستم برسم؟

معلم کلاس پنجمم.. فرق میزاشت بین بچه ها. با اینک من معدلم 20 بود

پسرعمم. اینو نمیتونم دلیلشو بگم

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
2706