2752
2734
عنوان

بیاین بگین کیارو هیچوقت حلال نمیکنید تو زندگیتون و چرا؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2763 بازدید | 164 پست

استارتر حق داری تو سن بلوغ بودی و پر از هیجانات و تغییر هورمون این عمت که بزرگترت بوده تو رو به یه سمت بد کشونده توام فکر میکردی حتما درسته حق داری

سن بلوغ بد سنیه

داستان کربلا داستان تباهی انسان هاست. داستان کربلا نشانگر این است که آدمی تا چه حد می‌تواند سقوط کند. خدایا نگذار از سقوط کنندگان دوره خودمان باشم، خدایا مراقبم باش  خدایا از فتنه هامیترسم، از آخرالزمان و فریب هایش میترسم. خدایا از آخرالزمان و مردمش میترسم، از فراموش کردن دین و دین داری و اسلام میترسم. خدایا از آخرالزمان و دین گریزی با فریب انسان بودن میترسم، آنها به اسم خوب بودن فریب می دهند و خوبی ها را ازبین می برند. آن ها باتمسخر دین داران به دین ضربه می زنند. این حربه شان است. خدایا از دل بستگی به این دنیای فانی میترسم. خدایا از فردایم میترسم. پرودگارم از عقب گرد رفتن میترسم، من از درکه میترسم. از پاپس کشیدن هنگام امتحانات و مشکلات میترسم. خدایا از تبلیغات فریبنده و هدف دار میترسم. خدایا از شکم سیری و دنیادوستی میترسم. معبودم از گم کردن راه میترسم،خالقم روز به روز بیشتر گناه عادی می‌شود و قبحش ریخته، من از عادی پنگاران گناه نباشم. پروردگارم جای ارزش و ضد ارزش با تفاسیر به ظاهر زیبا عوض می‌شود من از ظاهربینان نباشم.معبودم من از توجیه کنندگان گناه برای آرامی عذاب وجدان نباشم. بارالها جملات آخرم شهادت دادن به یکتایی و معبود بودن تو و به رسالت محمد(ص) و به ولایت علی (ع) باشد. خدایا کمکم کن خدایا مراقب من و مردمم ونسلم باش.خدایا کمک کن نه ظالم و نه مظلوم روزگار باشم. من در جرگه خودخواهان نباشم. پروردگارم به من و نسلم و خانواده ام کمک کن بتوانیم آن گوی آتشین آخر الزمان را در دستانمان حفظ کنیم.خدایا اسیر جو زمانه نشویم. عزیزان اگه دلتونو شکوندم اگه ظالمانه ناراحتتون کردم به ناحق بی عدالتی کردم پای اعتقادم نذارید پای ضعیف النفسی و گناهکاریم و عدم کنترل بر نفسم بگذارید.منم ضعیفم وگنهکار .. عاشق خاکم عاشق ایرانم خدایا مراقب کشورم و مردمم باش

نامزدمو که واقعا عاشقش بودم و بهم تجاوز کرد و بعدم نزدیک عقدمون ولم کرد و خیلی تلاش کردم برگشت ولی بلاهایی سرم اورد که خودم حلقه و ایناشوپس دادم همشم بخاطر برگشت دوس دختر سابقش بود میخواست خودم برم،و مادرمو که بچگیمو نابود کرد و هنوزم که هنوزه یه زن کثیف و هرزه و خیانت کاره،،بچه ها دعا کنید منم ازدواج کنم 30سالمه

وقتی میام نی نی سایت خیلی احساس آرامش دارم چون حرفایی که نمیتونم ب نزدیکترین افراد بزنم اینجا با دوستای عزیزم دربارش حرف میزنم،،درسته ندیدمتون و نمیشناسمتون ولی دوستتون دارم ایشالله همه به هرچی آرزوی خوب دارید برسید❤❤❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوستم پروشا رو که توی بازی سن 9 سالگی هولم داد با دندون خوردم زمین و جفت دندونای جلوم شکستن

البته پدر مادرم بردن چسبش کردن دندونپزشک اما خییلی مادرم ناراحت شد و گفت دندون اصلی بودن و دیگه برا همیییشه اینجور میمونی

تا دو سال رو روحیه ام اثر منفی گذاشت خیلی اذیت شدم

الان که به لطف علم اونایی که دندوناشون ایرادی هم ندارن میرن کامپوزیت انجام میدن حتی!

2731
دوستم پروشا رو که توی بازی سن 9 سالگی هولم داد با دندون خوردم زمین و جفت دندونای جلوم شکستن البته پ ...

اره الان ک راحت میتونی درست کنی.اما احتمالا اون دوستتم عمدا نکرده دیگ و نمیدونسته ک دندونت میشکنه

نه زود قضاوت نکن.من یک دختر ۱۴ ساله چشم و گوش بسته بودم.مثل دخترای ۱۴ ساله الان که نبودم همه چی میدو ...

ببین عزیزم اون یدفه نیومده تینکارارو بکن ک کم کم اینکارو کرد 

منم همینطورم نمیگم چشم و گوش بستم ولی اگ چیزی ببینم روم نمیش ی خانوادم بگم 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
استارتر حق داری تو سن بلوغ بودی و پر از هیجانات و تغییر هورمون این عمت که بزرگترت بوده تو رو به یه س ...

دقیقا.اگر بگم چه چیزایی به من میگف هیچکس باور نمیکنه.میگف ی جایی هست پول میدن بهت به جاش باید باهاش رابطه داشته باشی.خداشاهده اینا رو میگف منو تحریک میکرد

کاملا موافقم... ۱۴-۱۵ سال داشت نه‌چهار پنج سال!

اره والا حالا 14 15 سالش بود این چیزا و فهمید بدش ک بزرگتر شد چی؟ 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
بنطرم خودتم مشکل داری خاهریییی بخدا قصدم توهین نیس ولی کاش بتونی بری پیش مشاور تووو ببینبا چن نفررر ...

دلیلشونو اگه بخوای برات میگم 🌹

راننده ماشین سنگینی ک برادرم و زیر گرفت ، اینکه دلیلش مشخصه

عموم : چون وقتی۱۶سالم بود بهم نظر داشت الان ۴_۵ساله باهاش قهرم

خواهرم : چون ۱۹سال از زندگیمو به سرم حروم کرد زیرآبمو میزد تهدیدم میکرد کتکم میزد حتی میخواست با چاقو بکشتم و جیک و پوک من و پیش شوهرش تعریف کرده بود

شوهر خواهرم ؛ چون تا حرف خواستگاری من اومد وسط رفت تو کوچه داد و بیداد کرد آبروریزی کرد ، آبروی من و برد تا شوهرم من و نگیره

عمه هام : چون تو زندگیمون دخالت بیجا کردن مادرم و پیر کردن ...

مادربزرگم؛ شب نامزدیم براش کادو خلتی آوردن خانواده شوهرم عین بچه ها جلو جمع گفت نمیخوامش جاش گذاشت و رفت ، آبرومو برد

داییم: چون پشت سرم حرف زد

یکی از دوستام ، ک متاهل هم بود ، من بهش پناه دادم اما ازم شکایت کرد (قصش درازه)

پدرم: بخاطر دخالتهاش ک باعث شد من رابطم با شوهرم سرد بشه ، بخاطر خسیس بودنش برای ما و خرج کردنش برای خواهر زاده هاش،بخاطر منت گذاشتنش ک باعث شد من برم کار کنم

اولین کسی که وارد زندگیم شد؛ چون پاکیمو ازم گرفت

بزن رو این👈حذف‍  / مرسی😍حالا برا تاپیکم گزارش بزن،امشب رفتنی ام از نی نی سایت:)
ببین عزیزم اون یدفه نیومده تینکارارو بکن ک کم کم اینکارو کرد  منم همینطورم نمیگم چشم و گوش بست ...

الان خیلی همه چی پیشرفت کرده.چشم و گوش بچه ها باز شده.اطلاعاتشون رفته بالا.میدونن که باید با خانواده راحت باشن.زمان ما گفتن این چیزا ب خانواده در حد مرگ بود برامون

چه ادم پستی.الان ازش خبر داری ک زندگیش خوبه یا نه؟

نه گلم مال دوتا شهر مختلف بودیم خودمم راهای ارتباطیمو قطع کردم کامل الان 2 سال و خورده ای هست گذشته از اونروزا ولی انگار خدام طرفدار ادمای اونجوریه

وقتی میام نی نی سایت خیلی احساس آرامش دارم چون حرفایی که نمیتونم ب نزدیکترین افراد بزنم اینجا با دوستای عزیزم دربارش حرف میزنم،،درسته ندیدمتون و نمیشناسمتون ولی دوستتون دارم ایشالله همه به هرچی آرزوی خوب دارید برسید❤❤❤
زن داداشممو باز نمیبخشم چون ب بردارم گفت ک خواهرت دوست پسر داره داداشم میگفت ک اگ ثابت شه ک داری می ...

وای نگو ؟ یعنی تا این حد رو دوست پسر حساسن ؟ خودسونم با دختر دوست نمیشدن ؟

کاربر آشغالی که به پدرم توهین کردی بدون من هنوزم دارم برای تمام مرده هات و جدُآبادت لعنت میفرستم ، حتی اگر تو فراموش کنی اما یکی هست که هرروز داره تن مرده هاتو تو گور میلرزونه ، بی همه چیز🤬🖕🏻
اره والا حالا 14 15 سالش بود این چیزا و فهمید بدش ک بزرگتر شد چی؟ 

بعدش ک بزرگتر شدم فهمیدم اشتباهه و گول خوردم و گذاشتم کنار همه چی رو.اما اثرات و اسیب های اون تا مدت زیاد تو زندگیم بود.شما چند سالته؟