2752
2734
عنوان

چشم سوم👽

3904 بازدید | 407 پست

کسی هستش واقعاااااااااا چشم سومش فعال باشه 

👀

تو دلبستی به معشوقی که خود معشوق ها دارد   💔                        رها کن ای دل غافل خدای بت پرستت را🌱

نع با

من قبلا فکر می کردم زندگیم یه تراژدیه⦳، اما حالا می فهمم که همش یه کُمِدی بوده彡 :) هی! خستم↻ ؛ به یه قربانی* نیاز دارم ^_^☠ ♡ARMY♡♬  فوتبالی ام ღ☆☆ love your self ـ٨ـﮩـ۸ღــﮩـ۸ـ
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من چشم معمولیم هم بسته هست 

خدایاهر گاه دلم رفت تا محبت کسی را بگیرد تو او را خراب کردی ..خدایا به هر که وهرچه دل بستم تو دلم را شکستی..عشق هر کسی را در دل گرفتم تو قرار از من گرفتی.. 🖤دوری از تو برایم جهنمی ساخت که دیگر نای بلند شدن ندارم.
2731
بگم تعلیق میشم 😂

میشه بگین چطور کنم ازدواج کنم خیلی زود 

خدایاهر گاه دلم رفت تا محبت کسی را بگیرد تو او را خراب کردی ..خدایا به هر که وهرچه دل بستم تو دلم را شکستی..عشق هر کسی را در دل گرفتم تو قرار از من گرفتی.. 🖤دوری از تو برایم جهنمی ساخت که دیگر نای بلند شدن ندارم.
هست ولی کم

در چه حد مثلا میتونی تشخیص بدی ته این داستان من به خوبی ختم میشه یا به دلشکستگی

تو دلبستی به معشوقی که خود معشوق ها دارد   💔                        رها کن ای دل غافل خدای بت پرستت را🌱
عاشقتمممم

🌹😄

برای باطلی سحر چی پیشنهاد میدی؟

صبح ۱۱ مرتبه سوره توحید وقتی که بیدار میشی 

به مدت ۳ ماه. هر روز ۷۸۶ مرتبه بسم الله الرحمن الرحیم بگو 

هر روز سوره طه رو بخون روی آب و با آب اون شب ها غسل کن آب غسل توی چاه نرود 

به مدت ۷ روز سوره بقره رو گوش بده 

هر روز سوره یاسین رو بخون روی آب و اون رو بخور

شب ها قبل از خواب ۳ بار سوره ناس ۳ بار فلق ۳ بار ایت الکرسی تا هو عللی الضیم بخون

این کارها رو ۳ ماه ( توی روزهای چهارشنبه پنجشبه جمعه ) 

مثال( یک نمک دانه درشت تهیه کرده و درون ظرفی ریخته سپس وضو بگیرید و رو به قبله ) 

ظرف ها را روبه روی خودتون قرار داده و سوره های زیر رو بخونید 

👇

سوره یاسین یک مرتبه 

آیت الکرسی ۴۱ مرتبه تا هو علی الظیم 

فلق ۱ مرتبه 

ناس یک مرتبه 

سوره فتح ۳ مرتبه 

بعد از اتمام قراعت نمک هارو داخل تشت آب ریخته و خوب حل کنید  در روز های چهارشنبه و پنجشنبه و جمعه  به وقت غروب با همین آب غسل فرمایید 🙂❤️

و حرز امام جواد 

کاربر پسر🔵 (با افتخار خاله زنک هستم )
صبح ۱۱ مرتبه سوره توحید وقتی که بیدار میشی  به مدت ۳ ماه. هر روز ۷۸۶ مرتبه بسم الله الرحمن ...

واسه برگشت عشقم که رفته چی کنم؟

من امید دارم به رسیدن روزای خوب😍😍کاربری واگذار شده