2733
2739
عنوان

حوصله خانه مادر شوهرم ندارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1027 بازدید | 66 پست
این بار ک بچه ها دعوا کردن بگو مامان ببخشید ما یه روز قبل میایم بچه ها اذیت میکنن و ما نمیتونیم درست ...

این کار کردم فایده نداشت جدا رفتین نشست به گریه که میخوای برادرها رو از هم جدا کنی نزاریرهم ببینن انقدر گریه کرد شوهرم هم گریه اش گرفت انگار گناه کبیره کردین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره مدیر دیگه پدرشوهرم هم ناظم مثلا همین که میرسیم میگه اون هفته نیامدید چرا حالا قبلش زنگ زدیم توضی ...

اوووف واغن غیر قابل تحمله😣مادرشوهر منم مناسبتارو دوسداره همه رو دور خودش جم کنه از عروس گرفته تا داماد و دختر مثل شب عید و چارشنبه سورو و شب یلدا😕از این حرصم میگیره ک دخترا دامادش م دعوتش میکنه ولی من حق ندارم هیچ سالی ی عید و پیش خانوادم باشم

چیزی ک اینجا برا من عجیبه مخصوصا اوائل ورودم بیشتر عجیب بود اینه ک یه خانمی ک تاپیک سقط_جنین# میذا ...

دقیقا . اصلا کسی سعی در ارام کردن استاتر نداره . انگار قرار نیست بریم اون دنیا و جواب بدیم .

من تکیه گاهم باده که افتادم از پا 😔😔😔
2731
این کار کردم فایده نداشت جدا رفتین نشست به گریه که میخوای برادرها رو از هم جدا کنی نزاریرهم ببینن ان ...

پس مادرشوهرت مشکل روانی داره ..ترس از دست دادن

مربی بدنسازیم 💪💪با اراده و پرقدرت تلاش کن برای رسیدن به هدفت.😉🙃
عزیزه دلم درست میگی ولی چرا هیچکس به کرونا توجه نمیکنه همین سر زدن به پدر و مادر ها باعث مرگ و میر م ...

من کاری به کرونا دارم ان شاللله کرونا که موندگار نیست این خانم اصلا دوست نداره کلا بره چه کرونا چه بی کرونا

خیلی دوست داشتم مادر شوهر منم اینجوری بود اوایل ازدواج زود زود میرفتم یک روز گفت عروس که نباید انقدر ...

سلیقه ها متفاوته چه مادرشوهر گلی داری ما تو یک ساختمونیم من دوست ندارم همیشه خونه اش باشم مادرشوهرمم گلایه پشت گلایه تو چرا فرار میکنی 

2740
سلیقه ها متفاوته چه مادرشوهر گلی داری ما تو یک ساختمونیم من دوست ندارم همیشه خونه اش باشم مادرشوهرمم ...

الانم که بچه دارم زنگ میزنه به شوهرم بچه ها رو بیار نیم ساعت اینجا باشن زنتم خونه باشه کارشو بکنه یا استراحت کنه 

2706