2737
2739
عنوان

حوصله خانه مادر شوهرم ندارم

1018 بازدید | 66 پست

ماقبل کرونا هفته ای دوبار میرفتیم خانه مادرشوهرم الان که کرونا هست هفته ای یه بار میریم اونم همه بچه ها باهم خانه اش خیلی کوچیکه ۶۰ متر ۶تا چه زیر ۱۰ سال داریم خیلی شلوغ میشه همش دعوا وگریه ... اصلا ادم سر سام میگیره مخصوصا من که تو خانواده کم جمعیت ساکت بزرگ شدم .مادر شوهرم اصرار داره که همه باید باهم بیان اگه نریم باید قبلش زنگ بزنیم با دلیل موجهه کنسل کنیم جاش کلاس جبرانی بریم الان ده ساله ازدواج کردم خیلی کلاف میشم خسته شدم حوصله دعوا هم ندارم تورو خدا یه راحل بدید شوهرم راضی کنم کمتر بریم مشکل ام حل شه مرسی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خب نباید عادت میدادین.من قبل کرونا هفته ای یه بار میرفتم.بعد زمانی پیش میومد که بیشتر ازدیه هفته نمیرفتیم گلایه میگردن منم میگفتم که وقتم ازاد نیست اگه کارامو سرانجام رسوندم انشالله میایم .فعلا که دست از سرمون برداشتن 

خوش اومدی آوای مامان😘😍
2738

اصلا تو کاری نکن رفتی اونجا بزار بچه ها شلوغی کنن بچه خودتم قلدر بار بیار همشونو بزنه خودشون میگن نیاید.منم چندساله همین وضعم شوهر گوش نمیده.بزار بچت بهانه گیر باشه بهش بگو اونجا ظرفو ظروف بشکنه گلارو بکنه 

🚫لطفا اینقدلایک نکنید🚫کامنت بزارید😁
بیخشید ولی مقصر خودتونین ک اختیار خودتونو دادین دستشون، هنوزم دیر نشده

گلم فقط من نیستم که من اخرین عروسم از اول این رسم داشتن هرکی هم مخالفت میکنه کلی دعوا میشه بعد دوباره روز از نو روزی از نو

عزیزم خیلی سخت میگیری هفته ای یک بار حق شوهرته با زن و بچه اش بره خونه مادرش ..بنده خدا هم دوست داره شما همه با هم برید یه دفعه تدارکات ببینه ...من میگم به این فک کن چند وقته دیگه نه مادر شوهری هست نه کسی که بخوان زنگ بزنن بیاین خونمون تو هم تک و تنها منتظری بچه هات سر بزنن ..دنیا دو روزه 

اصلا تو کاری نکن رفتی اونجا بزار بچه ها شلوغی کنن بچه خودتم قلدر بار بیار همشونو بزنه خودشون میگن نی ...

خواهش میکنم از این پیشنهادا ندین فردا بچتون تو جامعه اینجوری تربیت میشه و جز اراذل اوباش 

اصلا تو کاری نکن رفتی اونجا بزار بچه ها شلوغی کنن بچه خودتم قلدر بار بیار همشونو بزنه خودشون میگن نی ...

یا خدا 😳😳😳مگه دشمنش . شما دیگه چه شیطان هایی هستین 

من تکیه گاهم باده که افتادم از پا 😔😔😔
خخخخ خدانکشتت کلاس جبرانی      

بخدا راست میگم به شوهرم میگم خانه مامانت انگار مدرسه اس باید یه روز مشخص همه باهم برن اگه نرن باید دلیل قانع کننده داشته باشن بعد باید جاش جبرانی برن ولی خدایی برای من خیلی مسخره هست کلافه ام کرده

2706