2733
2734
منم یجورایی انگار خیلی وابسته شدم🤦‍♀️با اینکه سه روز تو هفته پیش همیم ولی نمیدونم چم شده تازگیا بهو ...

اره همینجوریه تازه ما تقریبا بیشتر شبا پیش هم بودیم یک شب که از هم دور بودیم جیگرمون خون میشد.

من دوسال تو عقد بودم آخراش خیلی سخت میگذشت شوهرمم روش نمیشد بیاد خونمون اعصابمون بهم ریخته بود.

دقیقا

نمیزارن بری خونه همسرت چقدر بده من دلم میخواد برم یه دوروز اونجا باشوهرم راحت باشم خونه خودمون باید بشینیم مامان باباتماشا کنیم مامانمم میگه اون بیاد تونری ای داد درک که نمیکنه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره همینجوریه تازه ما تقریبا بیشتر شبا پیش هم بودیم یک شب که از هم دور بودیم جیگرمون خون میشد. من د ...

منم دیگه روم نمیشه شوهرم بیاد خونه بابام مخصوصا که خواهر پیگه چرا این میاد من که نمیتونم بیرونش کنم

2731
نمیزارن بری خونه همسرت چقدر بده من دلم میخواد برم یه دوروز اونجا باشوهرم راحت باشم خونه خودمون باید ...

نه عزیزم نمیزارن برم اونم که بیادکلی اذیت میکنن هیچ تنهانیستیم حتی جرئت ندارم دراتاقوببندم

وابستگی نیست دوست داشتنه قبلا اینجور نبودم ولی یمدت خیلی درگیرم من کرونا برام مهم نیست کارش درست بشه ...

نمیدونم شاید ولی اخه میدونی من از بجگی عین ندید بدیدا😂🤦‍♀️عاشق لباس عروس بودم بخدا میرفتیم پاساژ میرفتم مشت ویتریناشون فقط نگا میکردم از بس لباس عروس دوس داشتم اصن نمیتونم بدون عروسی میدونمحسرت ب دلم میمونه😓

(۱ دی )لطفا، بیاین متحد باشیم😍مرسی از همه پیشاپیش از اوناییکه تاپیک میزنن معذرت میخوام چون گزارش میزنم براشون😁اهل زیباترین کلانشهر ایران، رشت😍
2740
اره همینجوریه تازه ما تقریبا بیشتر شبا پیش هم بودیم یک شب که از هم دور بودیم جیگرمون خون میشد. من د ...

وای پس هرچی بگذره بدتره نه🤦‍♀️😐

(۱ دی )لطفا، بیاین متحد باشیم😍مرسی از همه پیشاپیش از اوناییکه تاپیک میزنن معذرت میخوام چون گزارش میزنم براشون😁اهل زیباترین کلانشهر ایران، رشت😍
نه عزیزم نمیزارن برم اونم که بیادکلی اذیت میکنن هیچ تنهانیستیم حتی جرئت ندارم دراتاقوببندم

مال شما بدتره مال من باز میگه برو درو ببند ولی ماشالله خواهرم یهو عین جن میاد تو چندبار ضایع شده ما همینجور نشسته بودیم روبه رو هم حتی دستمونم بهم نمیخورد دوبار به فاصله ده دیقه اومد دفعه سوم پاشدیم رفتیم بیرون اتاق 

وای پس هرچی بگذره بدتره نه🤦‍♀️😐

اره دقیقا بیشتر از یک سال که بگذره بحث های الکی میکنید

گیرای الکی 

بهانه گیری

و درنهایت یکسره عصبی.

ما که اینجوری بودیم.

مخصوصا اگر دوتا یا مرد از لحاظ جنسی گرم هم باشن که دیگه دیگه بدتر.

2706