2733
2734
عنوان

یکی از دوستام تو نی نی سایت به یه پسره علاقه مند شده

| مشاهده متن کامل بحث + 571 بازدید | 77 پست
ففط جواب سوال میدم : بهش بگه زنگ زدم چون ازت خوشم میاد .درس و اینها هم بهونه بود :) افتادی تو چ ...

یه نفر که فقط جواب سوالو بده پیدا شد😍❤

ظلم ظالم، جور صیاد. اشیانم داده برباد. ای خدا ای فلک ای طبیعت. شام تاریک مارا سحرکن...🤲😢😥                        عاشقتونم🧡👈@gh_73 emla@1374nazanin@
سلام نازیییی من🥰😘🥰😘🥰😘

سلاام عزيزم خوبي؟

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ففط جواب سوال میدم : بهش بگه زنگ زدم چون ازت خوشم میاد .درس و اینها هم بهونه بود :) افتادی تو چ ...

ميگما یعنی بره مستقیم بگه؟!! 

طرف دوست مشترک منو و اسیه

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️
2728
حرفات رو باید رو سنگ نوشت هکشون کرد😂😂😂

😅😅😅با اب طلا؟

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بیشتر اطلاعات بده

الان تنها چیزی که به ذهنم میرسه اینکه بگه شمارتو پشت در دستشویی عمومی نوشته بودن منم برداشتم

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
2740
عه تويي  اسمتو نديدم  بهش بگو مرد اگه مرد باشه اينجا عضو نميشه

طرف فقط برای ی سوال درسی عصو شده 

و تا الان 20 تا پست بیشتر نذاشته 

یعنی تو 5 ماه فقط 20 تا پست 

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️
سلاام عزيزم خوبي؟

فدااات

خوبمممممم🥰🥰🥰🥰🥰

موخاستم سلام کنم بهت😉🥰

https://harfeto.timefriend.net/16653293432475   ..متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///
طرف فقط برای ی سوال درسی عصو شده  و تا الان 20 تا پست بیشتر نذاشته  یعنی تو 5 ماه فقط 20 ...

كي؟

چطوری ندیده و نشناخته عاشق می شید واقعا...  دل گنده اید ها...  عشق خیلی مقدسه اگه علاقه ...

گلم جواب سوالو قرار بود بدین نه اینا😕❤

ظلم ظالم، جور صیاد. اشیانم داده برباد. ای خدا ای فلک ای طبیعت. شام تاریک مارا سحرکن...🤲😢😥                        عاشقتونم🧡👈@gh_73 emla@1374nazanin@
یا خودتی یا اسی😂🖐️

نه به خدا گلم 😐

تو تایپک انلاینه 😕

فدااات خوبمممممم🥰🥰🥰🥰🥰 موخاستم سلام کنم بهت😉🥰

سلامت باشي عزيزم❤️

كي؟

همون پسره 

2706