2733
2739
عنوان

یکی از دوستام تو نی نی سایت به یه پسره علاقه مند شده

| مشاهده متن کامل بحث + 571 بازدید | 77 پست
ميگما یعنی بره مستقیم بگه؟!!  طرف دوست مشترک منو و اسیه

خب هر چی دیگه بگه ، پسرا تیزن میفهمنن دروغ گفتی ! بهتره راستش را بگی و حداقل از بین بد و بدتر ، بد را انجام بدی !

ولی خب عاقلانه میخواستم راهنمایی بدم در حد یک خانم عاقل و بالغ و با تجربه که این چیزا را گذروندم ، سوال اسی را جواب نمیدادم .نصیحت خواهرانه میکردم ...الان کسی دنبال نصیحت نیست .دنبال افتادن تو چاه و سرعت بیشتر در چاه افتادنه 😂😂😂

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺
یا خودتی یا اسی😂🖐️

من غلط کنم نشناخته عاشق شم😂😂❤❤

ظلم ظالم، جور صیاد. اشیانم داده برباد. ای خدا ای فلک ای طبیعت. شام تاریک مارا سحرکن...🤲😢😥                        عاشقتونم🧡👈@gh_73 emla@1374nazanin@

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همون پسره 

اهان🤦🏼‍♀️

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2731
من غلط کنم نشناخته عاشق شم😂😂❤❤

میبینی چقد زود قضاوت میکنن 🙁

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️
بیشتر اطلاعات بده الان تنها چیزی که به ذهنم میرسه اینکه بگه شمارتو پشت در دستشویی عمومی نوشته بودن ...

😂😂😂👌

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺
2740
اصلا جالب نیس دوستت زنگ بزنه.باید اول پسره بیاد جلو

خب حالا میخواد زنگ بزنه گوشم نمیده به حرف ما و بقیه چی بگه به پسره؟ 

ظلم ظالم، جور صیاد. اشیانم داده برباد. ای خدا ای فلک ای طبیعت. شام تاریک مارا سحرکن...🤲😢😥                        عاشقتونم🧡👈@gh_73 emla@1374nazanin@
همون پسره 

سه هفته است تازه عضو شدی... 

چطوری عاشق شدی 

ولی الان تو 16 سالت مگه نیست بچسب به درست به خدا این کارا همش الکیه... تو اصلا پسره رو دیدی با یه ذره چت که آدم عاشق نمی شه... 

به خدا همش از سر دلسوزیه که می گم عمرتو تباه نکن سنت کمه بچسب به درست آینده اتو بساز عزیزم 

سه هفته است تازه عضو شدی...  چطوری عاشق شدی  ولی الان تو 16 سالت مگه نیست بچسب به درست ب ...

این دوست منه خودم میشناسمش عاشق نشده گلم عاشق درسه🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️گفتم که برا یکی دیگس عزیزم❤❤

سه هفته است تازه عضو شدی...  چطوری عاشق شدی  ولی الان تو 16 سالت مگه نیست بچسب به درست ب ...

من نیستم که 

یکی دیگه است 😐

من کاربری قبلیم ترکید 

وای اینقدر زود قضاوت نکنید تو رو خدا 

من نیستم یکی دیگه از دوستامه

من اصلا درخواست آقایون رو گزارش میزنم 

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️

استارتر مگه دوست نینی سایتیت عاشق یه پسری اون بیرون نشده؟

یه جوری عنوان زدی آدم فکر میکنه پسره هم از کاربرای نی نی سایته!

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
2706