2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزان من تواقدام به بارداریم چندوقتیه سردردای گاه وبیگاه دارم رفتم ازمایش پرولاکتین دادم لطفااگه کسی میتونه ازمایشم برام بخونه

یک سال منتظرنی نی ام🤕

2728
2738
بله تواقدامم خودمم تک فرزندم 21سالمه😢

یه مدت کوتاه قرص بخوری نرمال میشه . حتما آزمایش تیرویید هم بده که tsh زیر ۳ باشه. هم کم کاری تیرویید و هم پرولاکتین بالا منجر به تخمک گذاری نامنظم میشه و از دلایل ناباروریه

فقط 16 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانِ مانی ❤️ و فندق‌ کوچولو♥️
قصد بارداری داری؟ اگه آره باید قرص بخوری بیاد زیر بیست

خیلی ممنون این ماه لتروزل هم خوردم قراره13ام hcg بزنم به نظرتون قبلش فرصتی هست داروبگیرم یا بزارم ماه بعد

خیلی ممنون این ماه لتروزل هم خوردم قراره13ام hcg بزنم به نظرتون قبلش فرصتی هست داروبگیرم یا بزارم ما ...

با دکترت مشورت کن عزیزم. معمولا میگن تا پرولاکتین نرمال نشده اقدام نکنین

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شمانی نی داری به سلامتی باشه عزیزم

مرسی عزیزم. برای پرولاکتین دارو گرفتم که نرمال شد. الان هم برای تیرویید دارو میخورم. کلا سررشته ای در همه مسائل هورمونی پیدا کردم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مرسی عزیزم. برای پرولاکتین دارو گرفتم که نرمال شد. الان هم برای تیرویید دارو میخورم. کلا سررشته ای د ...

علائم پرولاکتین بالا چیه؟؟  من قبلنا سینه درد داشتم قبل پریودی یه مدت کلا نداشتم بعد چند ساال  ایندفعه هم سینه درد گرفتم

20 اردیبهشت
2706