2726
عنوان

یکی از دوستام تو نی نی سایت به یه پسره علاقه مند شده

| مشاهده متن کامل بحث + 571 بازدید | 77 پست
ففط جواب سوال میدم : بهش بگه زنگ زدم چون ازت خوشم میاد .درس و اینها هم بهونه بود :) افتادی تو چ ...

یه نفر که فقط جواب سوالو بده پیدا شد😍❤

ظلم ظالم، جور صیاد. اشیانم داده برباد. ای خدا ای فلک ای طبیعت. شام تاریک مارا سحرکن...🤲😢😥                        عاشقتونم🧡👈@gh_73 emla@1374nazanin@
سلام نازیییی من🥰😘🥰😘🥰😘

سلاام عزيزم خوبي؟

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ففط جواب سوال میدم : بهش بگه زنگ زدم چون ازت خوشم میاد .درس و اینها هم بهونه بود :) افتادی تو چ ...

ميگما یعنی بره مستقیم بگه؟!! 

طرف دوست مشترک منو و اسیه

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️
2728
حرفات رو باید رو سنگ نوشت هکشون کرد😂😂😂

😅😅😅با اب طلا؟

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بیشتر اطلاعات بده

الان تنها چیزی که به ذهنم میرسه اینکه بگه شمارتو پشت در دستشویی عمومی نوشته بودن منم برداشتم

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
عه تويي  اسمتو نديدم  بهش بگو مرد اگه مرد باشه اينجا عضو نميشه

طرف فقط برای ی سوال درسی عصو شده 

و تا الان 20 تا پست بیشتر نذاشته 

یعنی تو 5 ماه فقط 20 تا پست 

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️
سلاام عزيزم خوبي؟

فدااات

خوبمممممم🥰🥰🥰🥰🥰

موخاستم سلام کنم بهت😉🥰

https://harfeto.timefriend.net/16653293432475   ..متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///
طرف فقط برای ی سوال درسی عصو شده  و تا الان 20 تا پست بیشتر نذاشته  یعنی تو 5 ماه فقط 20 ...

كي؟

چطوری ندیده و نشناخته عاشق می شید واقعا...  دل گنده اید ها...  عشق خیلی مقدسه اگه علاقه ...

گلم جواب سوالو قرار بود بدین نه اینا😕❤

ظلم ظالم، جور صیاد. اشیانم داده برباد. ای خدا ای فلک ای طبیعت. شام تاریک مارا سحرکن...🤲😢😥                        عاشقتونم🧡👈@gh_73 emla@1374nazanin@
یا خودتی یا اسی😂🖐️

نه به خدا گلم 😐

تو تایپک انلاینه 😕

فدااات خوبمممممم🥰🥰🥰🥰🥰 موخاستم سلام کنم بهت😉🥰

سلامت باشي عزيزم❤️

كي؟

همون پسره 

2706