2737
2739
عنوان

عروس پروی ما

| مشاهده متن کامل بحث + 14316 بازدید | 177 پست
تو کرونا خیلیا ب پدر و مادرشونم سر نمیزنن خب خوششون نمیاد ۹نفر مهمون از یه شهر دیگه براشون بیا  ...

برو ببین از اول تا آخر فقط چندتا پررو گفته به زن داداشش بعدشم اونا ارزش قایل شدن اومدن حالا اگه نمیومدن تاپیک میزد مارو آدم حساب نکردن 

از همین اول میگم ازون خواهرشوهرای که سرت تو زندگی عروسی برو خودت ازاول بخون چی نوشتی عوض اینکه ممنون ...

به نظر من تو این اوضاع وحشتنتک کرونا 9 نفر از یه شهر دیگخ بیان و بخوان برن خونه ی یکی واسه مهمونی بی احترامیه نه احترام

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

برو ببین از اول تا آخر فقط چندتا پررو گفته به زن داداشش بعدشم اونا ارزش قایل شدن اومدن حالا اگه نمیو ...

9 نفری با یه تلفن یک ساعته خونه کسی رفتن، اونم توی دوران کرونا ارزش قائل شدن نیستا دوستم

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
2742
برو ببین از اول تا آخر فقط چندتا پررو گفته به زن داداشش بعدشم اونا ارزش قایل شدن اومدن حالا اگه نمیو ...

اگه شماتواین کرونا میری مهمونی خانوادگی

امثال ماکه توخونه حبسیم حلالت نمیکنیم

اگه از خانواده شوهرت حرص داری سر بقیه خالی نکن. تو وضعیت الان هر چی رفت و آمد کمتر باشه بهتره.

من با مادر شوهرم تو به ساختمونم هیچ مشکلی باهاش ندارم احترام می‌کنم احترام میبینم شفت به نفت وصل نکن تاپیک زده نظر خواسته منم نظر دادم نگفت که شما رو نظر من نظر بدی 

بعد عروسمون دیدم قیافه گرفته اسااااااااسی  پا شد ژله ها رو نگاه کرد  بعد اومد گوشی ...

بسته دیگه توروخدا انقدر پررو نکن عروستونو. قیافه گرفتن نداره .هم دستور میداده هم قیافه میگیره؟؟!!! جای خواهر شوهر و عروس عوض شده این تاپیک .

جدای از عروس و خواهر شوهری هیچ کس نباید از احترام و محبت کسی سواستقاده کنه

غربت کسی نباش که تو را وطن دیده است ....
2738
من با مادر شوهرم تو به ساختمونم هیچ مشکلی باهاش ندارم احترام می‌کنم احترام میبینم شفت به نفت وصل نکن ...

تو خوبی!

تو مگو همه به جنگند و ز صلح من چه آید /  تو یکی نه ای هزاری تو چراغ خود برافروز

خب شاید واقعا پرروعه 

بعدشم فعلا قضیه رو کامل نگفته که یکم صبر کن بقیه داره

نگه داشتن خواهرزاده عروس ک دیگه وظیفه اش نیست از اینجا میشه فهمید شاید عروس پرروعه

خلاصه ژله رو درست کردم ولی خییییییلی زورم گرفت 

حالا امروز زنداداشم پیام داده که 

لریا رو نگه دار لطفا چون کروناعه نمیتونیم ببریم بیرون 

من میخوام ببرم پاساژ ها رو به خواهرام نشون بدم و اینا 

همه رو با خوش رویی گفت ها با کلی قربون صدقه 

منم معذرت خواهی کردم گفتم کارای دانشگاهم مونده و اخرشم گفتم به داداشم و مامان و خواهرات سلام برسون 

بعد اونم پیام داد که تو  اگه داداشت برات مهم بود به خاطر داداشت هم که شده قبول میکردی بچه رو نگه داری به جای سلام رسوندنای الکییی

منم خییییییلی حرصم گرفته ازش 

اخساس میکنم خیییییلی داره پرتوقع میشه 

کارای دانشگاهم زیاد نیست ولی دوس ندارم نگه دارم بجه رو با اینکه کلا بچه ها رو دوس دارم اما نمیخوام فک کنه وظیفمه 

از یه طرف هم میگم خب بعد چندین ماه خانوادش اومدن خونش بچه رو نگه دارم 

اما از پرو بودنش حرصم گرفته 

حالا نظرتتون رو بگید تک تک میخونم جواب میدم 

از همین اول میگم ازون خواهرشوهرای که سرت تو زندگی عروسی برو خودت ازاول بخون چی نوشتی عوض اینکه ممنون ...

اولی پیداش شد🤣🤣🤣🤣🤣

اللهم احفظ قائدنا و حبیب قلوبنا و نور اعیینا نائب المهدی امامنا الخامنه ای حتی یصل فرج مولانا المهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف.  ماتَـرَکْناکَ_یابـن_الْحُـسـَـین
2706