2733
2734
عنوان

عروس پروی ما

| مشاهده متن کامل بحث + 14316 بازدید | 177 پست
خلاصه ژله رو درست کردم ولی خییییییلی زورم گرفت  حالا امروز زنداداشم پیام داده که  ...

اصلا قبول نکن

خیلی پرروعه

ما بدین در نه پی حشمت وجاه آمده ایم      از بد حادثه اینجا به پناه آمده ایم  
از همین اول میگم ازون خواهرشوهرای که سرت تو زندگی عروسی برو خودت ازاول بخون چی نوشتی عوض اینکه ممنون ...

😐😐😐😐😐😐😐 مثلا تو این کرونا یه گله ادمو بی هماهنگی و بی دعوت برده خونه مردم این لطف و بزرگواریه ؟؟؟؟واقعا طرز فکرت جالبه فقط چون استارتر خواهرشوهره نمیشه جلوش جبهه گرفت و گفت مقصره 

از کسی که شمارتو توی گوشیش سیو نمیکنه توقع نداشته باش خودتو توی قلبش سیو کنه   ای کاش روزی برسه که هیچ زنی توی زندگیه مشترکش بجایی نرسه که فقط معشوقه ی پنجشنبه شب های شوهرش باشه     💚  من همون سلطان تعلیق بیخیالم قبلم 💚
2731
خلاصه ژله رو درست کردم ولی خییییییلی زورم گرفت  حالا امروز زنداداشم پیام داده که  ...

والا بازم بستگی به نوع ارتباطتون داره. من بودم نگه نمیداشتم. میگفتم ربطی به اهمیت داشتن برادرم نداره. خیلی مهمه بشینین تو خونه پاساژ گردی نکنین.والا.

اصلا جوابشو نده.بیکاری?

تو مگو همه به جنگند و ز صلح من چه آید /  تو یکی نه ای هزاری تو چراغ خود برافروز

عروستون خییییلی پرو تشریف دارن

خیییییلی ببخشیدا

ولی دارن ازت سواری میگیرن

نگه ندار بچه رو

بگو اگه کاقعا کرونا براتون مهمه بشینید تو خونتون

بغیر تاپیک ماه پیشونی، کسی منو ریپلایی نکنه لطفا، دلم میخاد نظرمو تو تاپیکا بدم، دلم نمیخاد نظراتتونو بکنید تو حلق من
از همین اول میگم ازون خواهرشوهرای که سرت تو زندگی عروسی برو خودت ازاول بخون چی نوشتی عوض اینکه ممنون ...

تو ایران زندگی میکنی شما اصلا عزیزم ؟

تو این وضع کرونا اخه ؟

قلا این هرررر وقت اومدن شهر ما ما حداقل ۲ بار دعوتشون کردیم تازه رستوران هم بردیم ولی الان ادم باید شعور داشته باشه ۹ نفری مهمون نشه سر کسی 

میخواستی بگی توهم اگه شوهرت مهم بودبرات

تواین کرونا ایلت نمیریختن سرداداشم بری پاساژگردی

بشین توخونه ت

جدا من که این آدما حلال نمیکنم

خدا لعنتشون کنه

خسته شدم ازکرونا

😂😂😂

اره خیلی پروعه

نه بخاطر اینکه گفته بچه را نگه دارااا به خاطر بعدش که گفته داداشت برات مهم نیس😂😂

خدایااا اگر بچه داداشش بود حق داشت بگه ولی آریا خان رو حق ندارهههه

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃
2706