2737
2734
عنوان

عروس پروی ما

14313 بازدید | 177 پست

وااااای واقعا خسته شدم از دست زن داداشم 

اوایل خوب بود چون خانوادشون مرد سالارن وقتی اومده بود تو خانواده اما بیش از حد سعی میکرد خدمت کنه اونجوری باشه که مامان خودش از عروسشون توقع داره باشه

ولی وقتی دید ما توقع خاصی ازش نداریم انگاری پر رو شد   کاری نمیکنه برامون که البته وضیفش هم نیست اصلا عیبی هم نداره

من مشکلم اینه که خیلی پر توقع شده ازمون 

تو پست بعدی تعریف میکنم که اینجا طولانی و خسته کننده نشه براتون بعد نظر سنجی رو جواب بدین 

تعداد رای : 100
نظرسنجی
نه اگه دوس نداری قبول نکنه تو وظیفه ای نداری
91
91%
اره قبول کن بالاخره دختر خواهر عروستونه
9
9%

عروس ما از یه شهر دیگه اس به خلطر همین من سعی کردم همیشه باهاش خوب باشم که غصه دوری از خانوادش کمتر بشه براشولی پر توقع شدهمثلا تو این وضعیت کرونا چند روز پیش خانوادش پاشدن اومدن شهر ما خونه داداشم اگه کرونا نبود که هیچ عیبی نداشت فقط به خاطر کرونا ما نگران شدیم ۹نفررررر پاشدن اومدن ولی بازم چیزی نگفتیم گفتیم به خود داداشم مربدطه ما دخالت نکنیم بعد دیروز برداشته اوردشون خونه ی ما حتی بدون دعوت ما یک ساعت قبلش زنگ زده که داریم میایم خیلی ازش حرص خوردم اخه ادم اینقدر سطح شعورش پایین باشه که تو کرونا خودشو خانوادشو جایی مهمون کنه با این حال من کمک مامانم کردم و چند جور غذا و میوه  گذاشتیم فقط شیرینی نداشتیم که اونم به جاش من کارامل شکلاتی درست کردم ولی خب تا خودشو گرفت و براشون اوردیم طول کشید بعد مامانشو خواهراش رفتن خرید خودش و بچه ی خواهرش موندن

از همین جا میگم پیسسسس پیسسسس پیسسسسس اسی خدا بیامرزدت کاربرخوبی بودی ولی الان ب قطعات نامساوی تقسیم میشی 😣

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

بعد زنداداشم به من میگه لطفا برای  اریا  (بچه خواهرش ) شیر برنج درست میکنی ؟

منم با روی خوش گفتم اره و سریع درست کردم این مال قبل ناهار بود درست کردم گذاشتم تو یخچال بعد ناهار اوردم

اریا خان یه ذره خورد بعد نخورد 

زن داداشم باز گفت میشه ژله درست کنی براش  کارامل دوست نداره اخه 

کارامل رو به عنوان شیرینی برای خودشون درست کرده بودم 

حالا منم داشتم کارای دانشگاهمو با لب تاپ انجام میدادم 

بهش گفتم پودر ژله چندتا فلان جا هست ببین کدوم طعمو دوس داره درست کن براش 

عروس ما از یه شهر دیگه اس به خلطر همین من سعی کردم همیشه باهاش خوب باشم که غصه دوری از خانوادش کمتر ...

از همین اول میگم ازون خواهرشوهرای که سرت تو زندگی عروسی برو خودت ازاول بخون چی نوشتی عوض اینکه ممنون باشی که به تو وخانوادت ارزش داده که اومدن پیشتون طلبکاری؟!یعنی تو بری شهر که خانواده عروست هست نمیری به خانوادش یه سر بزنی عه عه عه انگار جلو گدا غذا میزاره چند جور غذا ‌میوه براشون آوردیم این خانواده شوهر درست بشو نیستن ازریشه حسودن حسود 

2706