2733
2734

چیکار کنم دلم تیکه تیکه شده بعد از ۵۰ روز دیروز دیدمش چقد گرفته و ساکت و مظلوم شده لاغر شده درسش افت کرده 

چیکار کنم دلم اروم شه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

الهی بمیرم خدا لعنت کنه این زن و مرد خراب رو چرانمیاری پیش خودت توروخداااااا هرکاری میتونی بکن نزار دست نامادری بزرگ بشه من از ۳سالگی نامادری بالاسرم بوده با وجود ۳۲سال سن هموز اقده ی محبت و هرچیزی ک بگی دارم  بحدااشکم دراومد

فقط 32 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درخواست دوستی ممنووووووووع .درخواست دوستی نمیپذیرمممممممم 
2740

من میشناسم کسی رو که به همین علت جدا شد و دو تا پسرش کنکور دانشگاه امیرکبیر قبول شدن در نهایت خودشم شرکت تاسیس کرد خودتو نباز افت تحصیلی پسرت جبران میشه هر طور میتونی قضیه رو با فهم خودش براش توضیح بده بگو هر موقع از شبانه روز کار داشتی میتونی باهام تماس بگیری

الهی بمیرم خدا لعنت کنه این زن و مرد خراب رو چرانمیاری پیش خودت توروخداااااا هرکاری میتونی بکن نزار ...

خونه پدرم آروم و بی بچه است خونه خانواده شوهرم پر از بچه و نوه پسرم اونحا ذو دوس داره و نمیخاد با ما زندگی کنه 

ولی من دلتنگشم و میدونم ایندش بی من تغییر میکنه

خونه پدرم آروم و بی بچه است خونه خانواده شوهرم پر از بچه و نوه پسرم اونحا ذو دوس داره و نمیخاد با ما ...

خداب دلت ارامش بده گلم سخته درکت میکنم

فقط 32 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درخواست دوستی ممنووووووووع .درخواست دوستی نمیپذیرمممممممم 
2706