2752
2734
عنوان

دعا نویس

108 بازدید | 11 پست

شرایطم وحشتناک بده ، تنها راه فرارم یا ازدواجه و یا هم خودکشی . که متأسفانه بابام روانیه و نمیزاره ازدواج کنم . اصلا حاضر هم نیست یه ریال برام خرج کنه . میگه پول جهیزیه و فلان نمیدم میگم نمی‌خوام به خدا . وقتی برام خواستگار میاد یعنی یه کارایی می‌کنه که نگین . به معنای واقعی روانیه . برم سراغ دعا نویس ؟ دعا نویس خوب سراغ دارین ؟ 

دعا برا چى بگيرى پدرت يا ازدواجت؟؟ دعا الكيه بابا اگرهم اثر بزاره موقته

یه مدت هم اثر بزاره کافیه ، فقط در حدی که بابام زبون بند بشه ، خواستگارامو رد نکنه ، من ازدواج کنم 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

یه مدت هم اثر بزاره کافیه ، فقط در حدی که بابام زبون بند بشه ، خواستگارامو رد نکنه ، من ازدواج کنم&n ...

نميدونم من تجربه از دعانويس نداشتم عزيزم 

بگويارب،چه بدگفتم چه بدكردم كه خويشتن را نزدت ديوودد كردم؟

استادخرسند بهترینه ینی من به این نتیجه رسیدم که رو دستش تو ایران نیست ،واقعا ایشون زندگی بخشیدن بهم

شماره شو میذارم هر چند تعلیق میکنند اما تو رو خدا اینو دیگه از دست ندین نفسشون حقه

۰۹۰۳۳۴۱۶۴۶۱