2733
2734
عنوان

دعا نویس

108 بازدید | 11 پست

شرایطم وحشتناک بده ، تنها راه فرارم یا ازدواجه و یا هم خودکشی . که متأسفانه بابام روانیه و نمیزاره ازدواج کنم . اصلا حاضر هم نیست یه ریال برام خرج کنه . میگه پول جهیزیه و فلان نمیدم میگم نمی‌خوام به خدا . وقتی برام خواستگار میاد یعنی یه کارایی می‌کنه که نگین . به معنای واقعی روانیه . برم سراغ دعا نویس ؟ دعا نویس خوب سراغ دارین ؟ 

دعا برا چى بگيرى پدرت يا ازدواجت؟؟ دعا الكيه بابا اگرهم اثر بزاره موقته

یه مدت هم اثر بزاره کافیه ، فقط در حدی که بابام زبون بند بشه ، خواستگارامو رد نکنه ، من ازدواج کنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یه مدت هم اثر بزاره کافیه ، فقط در حدی که بابام زبون بند بشه ، خواستگارامو رد نکنه ، من ازدواج کنم&n ...

نميدونم من تجربه از دعانويس نداشتم عزيزم 

بگويارب،چه بدگفتم چه بدكردم كه خويشتن را نزدت ديوودد كردم؟

استادخرسند بهترینه ینی من به این نتیجه رسیدم که رو دستش تو ایران نیست ،واقعا ایشون زندگی بخشیدن بهم

شماره شو میذارم هر چند تعلیق میکنند اما تو رو خدا اینو دیگه از دست ندین نفسشون حقه

۰۹۰۳۳۴۱۶۴۶۱