2737
2734
عنوان

پولداری خانواده شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 2195 بازدید | 79 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اومدم فقط بگم خوش بحالت اسی اصلا نمیدونم طعم پولداری چیه چه مزه ایه. دوست داشتم یک روزم رو پولدار بودم ببینم چجوری خرج میکنم چیکار میکنم چه حالی دارم اما متاسفانه هیچوقت نچشیدمش. اینقدر به بدهیها فک میکنم بعضی وقتا توو خلوتم یه گوشه ذهنم اینه واقعا اینایی که پولدارن فکرشون مشغول بدهی نیست. چیکار میکنن اصلا نمیتونم تجسم کنم زندگی بدون قرض و قوله رو.

برو حالشو ببر اسی جای امثال ما رو هم خالی کن

2728
اومدم فقط بگم خوش بحالت اسی اصلا نمیدونم طعم پولداری چیه چه مزه ایه. دوست داشتم یک روزم رو پولدار بو ...

عزیزم

خدا بزرگه

خانواده من هم طعم پولداری رو نچشیدن

برا همین دلم میسوزه براشون

❤️❤️
نه اصلا از این مدل حرف ها نمیرنن دوستم دارن و مادر شوهرم همش به فکرم ه

چطوري باهم اشنا شدين اگه اشكال نداره ميگي ما هم ياد بگيريم؟ اخه همش از دوستي هاي اطرافيان ادماي ناتو ديدم گير طرف اومده.

مال شما سخت تر ه به نطرم

خیلی .مثلا چیزی رو که من از بچگی داشتم پدیده بعد فامیل اونا میخرن کلی کلاس میزارن حالمو بد میکنه

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 
2738
چطوري باهم اشنا شدين اگه اشكال نداره ميگي ما هم ياد بگيريم؟ اخه همش از دوستي هاي اطرافيان ادماي ناتو ...

دوستم با یه پسری دوست بود بعدش من و همسرم رو آشنا کرد

اونا بهم زدن

ولی ما دوست موندیم

❤️❤️
2706