2733
2739
عنوان

پولداری خانواده شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 2197 بازدید | 79 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
چه جوری؟ اخه؟ اگه فضولی نیست میتونم بپرسم چه جوری اشنا شدی؟ دوست بودین؟ اگه کمکم کنی که بینهایت م ...

من دوستم با یه پسری دوست بود و اون پسره دوست همسرم بود

اونا یه بار قرار داشتن به منم گفتن بیا و همسرم هم‌اومده بود

ما هم دوست شدیم و‌ یکسال و نیمی بودیم

❤️❤️
من دوستم با یه پسری دوست بود و اون پسره دوست همسرم بود اونا یه بار قرار داشتن به منم گفتن بیا و همس ...

ای جانم 

عشقتون پایدار

حالا منکه کسیو ندارم چه کنم؟؟؟

خیلی تنهام خیلی

داره 30 سالمم میشه  

ای جانم  عشقتون پایدار حالا منکه کسیو ندارم چه کنم؟؟؟ خیلی تنهام خیلی داره 30 سالمم میشه &n ...

خودت دوست شو

بیرون

مهمونی

خیابون

رستوران

پیاده روی پارک

دوست دختر نداری باهاش بری بیرون ؟

❤️❤️
2738
خودت دوست شو بیرون مهمونی خیابون رستوران پیاده روی پارک دوست دختر نداری باهاش بری بیرون ؟

سلام اسی

الان داشتم تایپک هاتو میخوندم..

سال نود وشش مجرد بودی

دوس داشتی ازدواج کنی..

برات خوشحالم عزیزم...تبریک میگم.برای منم دعا کن

سلام اسی الان داشتم تایپک هاتو میخوندم.. سال نود وشش مجرد بودی دوس داشتی ازدواج کنی.. برات خوشحا ...

مرسی عزیزم

اره

خیلی دوست داشتم ازدواج کنم

و برای همه آرزو میکنم که خوشبخت بشن

❤️❤️
از کجا پیدا کردی خانواده پولدار من 30 سالم شد بابام پولدار ولی خواستگارام کارمند معمولی!!!

قیافت چجوریه

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 
اکثرا میگن زیبام  خودمم با اینکه کمبود اعتماد بنفس دارم  ولی میدونم قشنگم

بابات چقدر وضعش خوبه؟؟؟؟

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 
2706