2733
2734
عنوان

پولداری خانواده شوهر

2194 بازدید | 79 پست

خانواده همسر من وضعشون خوبه ، پدرش فوت شده و مادرش که کاملا اوکی ه، خونه زندگی و ماشین و پاسپورت خارجی و ...

خاله و دایی ها و مامان بزرگشم‌ کاملا پولدار ان ، دایی ه مه اصلا‌ کارخونه داره خیلی معروفیه و خونش کاخ ه

مامان بابای من در اندازه خودشون هستن یعنی دستشون به دهنشون میرسه ولی یک صذم فامیل شوهرم هم نیستن

من تو دلم به اینا حسودی میکنم ، دلم میسوزه برا خانوادم

دختر خاله پسر خاله های  شوهرم که ۱۴-۱۵ ساله ان خیلی تو آسایش و هرچی دوست داشته باشن غرق ان ولی بچه فامیل ما خیلی معمولی و خسرت به دل پلی استیشن و موبایل و‌اینان

یه موقع ها لجم‌ میگیره و دلم نمیخواد ببینمشون

البته بگم که رفتارشون با من خوبه و منو خیلی دوست دارن 

متنفرم از اختلاف طبقاتی

❤️❤️

این حس رو از خودت دور کن.تقصیر اونا نبست که عزیزم اقوام شما اینطور هستن.باهاشون خوب باش 

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
این حس رو از خودت دور کن.تقصیر اونا نبست که عزیزم اقوام شما اینطور هستن.باهاشون خوب باش 

نه خدایی دوستشون دارم

خیلی خوبن 

ولی دلم برا فامیل خودم میسوزه

❤️❤️

اگه وضمالی شوهرت خوب نیست که باید بگم خیلی بده 

من شوهرم معمولیه وضعش ولی خانوادم کلن همشون پولدارن و تو پول غلطت میخورن از برادر و خواهرام 

منم وقتی اینارو میبینم خیلی غصه میخوره ولی چه میشه کرددیگع😶

اگه میشه واسه خوشبختیم یه یه صلوات بفرستید.من نه منم ننم منم چمن منم منم چمن😂😂😂😂
اگه وضمالی شوهرت خوب نیست که باید بگم خیلی بده  من شوهرم معمولیه وضعش ولی خانوادم کلن همشون پو ...

من وضع شوهرم خوبه

البته یک کم تنبل ه ها

میشد خیلی بهتر باشه

❤️❤️
2706