2737
2739
عنوان

پولداری خانواده شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 2195 بازدید | 79 پست
خیلی     واسه چی مهمه؟

دنبال خانم خوب هستم برای بزادرشوهرم

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اها نه من صرفا تاپیک درد و دل میزنم نه به منظوور  اینکه اینجا همسر پیدا کنم

منم بابام پولداره .خانواده شوهرم نه .میفهمم .خاستگار دوزاری میاد ادم‌چ حالی میشع

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 
منم بابام پولداره .خانواده شوهرم نه .میفهمم .خاستگار دوزاری میاد ادم‌چ حالی میشع

پس چه جوری میخواستی اشنا کنی؟  

خیلی بده

و اینکه باز یکیو دوست داشته باشی تحمل میکنی ولی یه غریبه رو اصلا نمیتونم با قیافشم کنار بیام حتی

2728
پس چه جوری میخواستی اشنا کنی؟     خیلی بده و اینکه باز یکیو دوست داشته باشی تحمل میکنی و ...

این برادر شوهرم خوبه بهتر از بقیه هست .شوهرم خیلی خوشگله من معیارم زیبایی بود همیشه .سفیدی مخصوصا خخخخخ