2737
2739
عنوان

پولداری خانواده شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 2195 بازدید | 79 پست
از این معمولی دارن دنبال ۱۱-۱۲و سفر خارج ان پلی استیشن معمولی ام الان زیر ۱۰-۱۵ نیس

دیگه عزیزم باید بیشتر فکر اقتصادی داشته باشن و به فکر درامد بیشتر مسلما هرکسی برای ثروتش زحمت میکشه ولی خب باورهای افرادم خیلی مهمه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2742

خانواده همسر اولم اگه تو دارایی ۱۰۰ بودن خانواده خودم ۸۰ بودن

همچین تفاوت چشمگیری نداشتیم ‌ولی انقد زدن تو سرم و انقد گفتن آدمت کردیم ک سر دو ماه فرار کردم و طلاق

الان اینطوری میشنوم با اینهمه اختلاف اقتصادی برام عجیبه ک اذیت نمیکنن عروس رو

نميدونم انگار پرتوقعي همينكه با اين شرايط ازدواج كرديد باهم خداروشكر كن چون معمولا توجه مي كنن تو ازدواج كه مثل هم باشه شرايط مالي. يعني پسر هم بخواد خانوادش نميزاره! فاميل فقير گيرت نيفتاده. بسيار ناشكري الانم كه خدا برده تو رو بالا. حالا چشم نزني اون بيچاره ها رو.

فامیل هام که همه حسودی میکنن 😂😂😂 من اصلا دعوت نمیکنم شون خونمون رو ببین سکته میکنن 😂😂

بعد تو میشینی حرص اونا رو میخوری  بیخیال بابا بشین زندگیتو بکن

وقتی باورهای نادرست و ناپسند فراگیر می‌شود، با بهنجاری اهریمنی مواجه‌ایم. نام کاربریم نام زنیست که شهر آماستریس(آماسرای امروزی)رو بنیان نهاد
2740
هر کسی یجور زندگی میکنه قرار نیس همه مثل هم باشن ک  شاید ۱۵ ساله های فامیل شما بعد موفق تر از ...

آره دقیقا. لزوما بچه های ادمهای پولدار موفق تر نیستند. پولدار فقیر میشه بیسواد درس می خونه تحصیلکرده درسشو ول می کنه فقیر وضعش خوب میشه... من آدم فقیر می شناسم استاد دانشگاه شده و بچه ی کارخونه دار می شناسم بیکار توی خونه ست.

"راجع به" رو درست بنویسیم.
شما بخاطر خود کم بینی دچار این حس هستید چون خودتون رو کم میبینید ارزش ادم که به پول نیست

اره

یه موقع ها میبینم اینا چه آسون زندگی میکنن و‌تصمیم میگرن

برا مامانم دلم میسوزه

❤️❤️
نميدونم انگار پرتوقعي همينكه با اين شرايط ازدواج كرديد باهم خداروشكر كن چون معمولا توجه مي كنن تو از ...

نه‌

ناشکری نمیکنم

دلم برا خانوادم میسوزه که دنیاشون خیلی فرق داره با اینا

❤️❤️
شوهره منم از لحاظ مالی از خانوادمون خیلی سر تره اما خب هیچوقت با خودم فک نمیکنم که اونا خوشبخت ترن ی ...

من خودم خوشحالم

ولی میبینم مادر شوهرم چقدر دغدغه هاش فرق داره با مامانم

❤️❤️
خانواده همسر اولم اگه تو دارایی ۱۰۰ بودن خانواده خودم ۸۰ بودن همچین تفاوت چشمگیری نداشتیم ‌ولی انقد ...

نه

اصلا از این مدل حرف ها نمیرنن

دوستم دارن و مادر شوهرم همش به فکرم ه

❤️❤️
من خودم خوشحالم ولی میبینم مادر شوهرم چقدر دغدغه هاش فرق داره با مامانم

اشکال نداره بهش فک نکن گلم 🌹🌹

یکی گفت چه دنیای بدی حتی شاخه های گل هم خار دارند دیگری گفت چه دنیای خوبی حتی شاخه های پر خار هم گل دارند عظمت در تفکر است نه در چیزی که میبینیم
2706