2737
2739
عنوان

چرا شوهرمن اینجوریه +۱۸

| مشاهده متن کامل بحث + 10439 بازدید | 179 پست

بهم نگین خرافاتی منم باور نداشتم

یه مدت شوهرم خیلی باهام سرد شده بود

حتی خواهرشوهر و پدرشوهرمم

ماه ها اینجوری بودیم

تا اینکه یه مشکلی پیش اومد داشتم روانی میشدم

یه فال قهوه گرفتم واسه مشکلم

گفت خااااانم چرا باطل سحر نمیگیری

گفتم چراا

گفت عین مرده خاک ت کردن

همه رو نسبت بهت سرد کردن

حالا بماند من چه دعواها باشوهرم نداشتم و به طلاق فکر میکردم

من باطل سحر گرفتم

همه باهام مثل اول شدن

اصلا شوهرم بوس و بغل نمیکرد یه مدت

الان دوباره راه افتاده

استارتر هم اقدام مادی کن هم معنوی

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
الان حل شده؟ به نظرم مشکل همین اختلافه  ویه مشکلی که ازدستت ناراحته اما نشون نمیده،که حتی دوس ...

نه حل نشده قطع رابطه کردیم با خانواده ها اما خوب من بیشتر دلخورم از دستش من فک کنم تو تاپیکامم باشه ک بچم ب دنیا اومد بخاطر دعوایی ک مامانش انداخت یک ماه ولمون کرد رفت خونه باباش برا بچم  حتی پوشکم نمیخرید بخدا یادم میوفته اشکم درمیا ولی توی رابطم تاثیر نذاشته چرا اون باید ناراحت باشه

وخدایـــــــــی کــ بشـــــدت کافـــیست...♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چشم منتظر شما بودم بیاین بهم بگین😏

اعصاب نداری عزیزم؟ لطفا جای دیگه وبا کسی دیگه بحث کنید،خوبه به همه میپرید که چرا اینو گفتی،بعد خودتون طاقت دوکلمه حرف منطقی ندارید،بدرود

دنیام دخترم
2728
اعصاب نداری عزیزم؟ لطفا جای دیگه وبا کسی دیگه بحث کنید،خوبه به همه میپرید که چرا اینو گفتی،بعد خودتو ...

آخه من باشما نبودم پریدی وسط عزیز جان

فقط 5 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر سه دسته گل  خدایا شکرت   
دقیقا دوست من بعد زایمان بخاطر خطای و چروکای شکمش شوهرش سرد شده بود برا بعضی مردا مهمه

اخه جالب اینجاس بخدا خط هم ندارم چون اضافه وزن نداشتم خیلی کرم و روغن میزدم تو بارداری

آخه من باشما نبودم پریدی وسط عزیز جان

اون بنده خدا هم باشما حرف نزده بود،من فقط گفتم شاید بدون قصد و غرض چیزی گفته منظورش اعتدال بوده،همین حتی بد حرف نزدم باشما

دنیام دخترم
2740
نه حل نشده قطع رابطه کردیم با خانواده ها اما خوب من بیشتر دلخورم از دستش من فک کنم تو تاپیکامم باشه ...

ببین منم اصلا دعواهایی که میشد رو فک نمیکردم تاثیر جادو باشه

پدرشوهرم خیلی دوست مون داره

یه شب جلومون رو گرفت از اینجاااااا برید

ما طبقه ی بالاشونیم

یه دعوایی باشوهرم کرد

بعدا گفت نمیدونم چرا اینجوری گفتم و کردم

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
نه حل نشده قطع رابطه کردیم با خانواده ها اما خوب من بیشتر دلخورم از دستش من فک کنم تو تاپیکامم باشه ...

من هم مشکل باخانواده شوهرم داشتم

وهمین مشکل دوری وفاصله روهم تجربه کردم

بعدیک سال که مشکلات بین من وخانواده شوهرم حل شد،کم کم رابطه امون بهترشد وشوهرم اعتراف کردکه علت رفتارهاش ناراحتی بخاطراین موضوع بوده واینکه میدونسته مقصرخانواده اش هست ولی ازقطع رابطه ناراحت بود

مطمین باش دلیل شماهم همین اختلافهاس وبیخودبه شوهرت شک تودلت راه نده 

تا حالا چیز مشکوک ندیدی ازش آدمای ک خیانت میکنن خیلی رو گوشی حساسن دست بخوزه ب گوشی پریدن سمتت ک بگ ...

گوشی دستش میگیره قایمکی میبینم توی کانال های تلگرام میچرخه خوب نصف بیشتر تایمشو سرکاره میتونه بگه رفتم خونه پیام نده.

خیلی عجیبه .شوهر من حتی تو قهرم میاد کارشو می‌کنه .میگه قهریم ولی این بحثش جداست

دقیقا مردی که بخواد هر طور شده میخواد😁😁😁

2706