2752
2734
عنوان

چرا شوهرمن اینجوریه +۱۸

| مشاهده متن کامل بحث + 10451 بازدید | 179 پست
اسی نترس شوهرت چیزیش نیس فقط زیادی عصبیه منم همینطورم البته گفتم به شوهرمم حساس شدم روخودشوکاراش روم ...

اشتباه ریپ شد ببخشید

با دنیا طنز برخورد کنیم✌💚🌻 وزن شروع ۷۰ وزن فعلی ۵۸✅.رسیدم به هدفم💪
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خاک دوعالم توسرهرچی مردبی لیاقت است،ببخشیداستارترجان،امااین بی غیرتی تمام وکمال است،سرسوزنی توجه نکن ...

ي لحظه فكر كردم تو كلاس ادبيات فارسي نشستم😬🤭

خيلي وقت بود نديده بودم ي نفر اينقد كامل تايپ كنه😅👌🏻

رنج نباید تو را غمگین کند! در اینجاست که اکثر مردم اشتباه می‌کنند ! رنج قرار است ک تو را هوشیار کند به اینکه زندگی تو نیاز به تغییر دارد !چون انسان زمانی آگاه می‌شود که زخمی شود. رنج نباید بیچارگی را بیشتر کند. رنج را تحمل نکن رنج را درک کن! این فرصتی است برای بیداری .بیدار که میشوی بیچارگیت تمام میشود!! (کارل گوستاو یونگ‌ )
ی دوستی بود تعریف میکرد شوهرش اینجوریه میگفت خداحافظی کردم رفتم بیرون بعد وسط راه فهمید چیزی جا گذاش ...

😥😥

اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»
2731
ب بهانه شارژنداری ومیخای ب کسی زنگ بزنی ازش بگیر اگ میتونی هک کن گوشیشو از اونای ک بلدن کمک بگیر

وایمیسه بالا سرم واتساپو تلگرام ایناشم رمز داره 

وخدایـــــــــی کــ بشـــــدت کافـــیست...♥️
2740
هنوز کسی نیومده بگه خوشبحالت شوهر من یدم وصله بهم و هرشب رابطه میخواد پدرمو دراورده!!!!!!

صفحه اول گفت منم از خجالتش دراومدم

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر سه دسته گل  خدایا شکرت   

۹۹درصدکاری برایتان کرده اند.ادرارپسربچه ترجیحانبوددختربچه به بلوغ نرسیده رادرحمام یاهرجاکه نجاست کاری نشودروی سرش بریزیداگرکاری کرده باشندباطل می شود.نپرسیدازکجابلدم یاخرافت است و....

این رابه خیلی ازقدیمی هاتاییدکرده اندوخیلی هاهم جواب گرفته اند.

به آب آشامیدنی شان هم حمدزیادبخوانیدبدمیدبه آن وبدهیدبخورند.

یه مدت گرمیجات وچیزایی که واسه افزایش میل جنسی خوبه بهش بده بعدسعی کن ببینی مشکلی ازلحاظ روحی کاری....نداره،اگربازم درست نشدبایدبیشتردقت کنی که خدای نکرده پای کسی دیکه وسط نباشه که ان شالله نیست 

[QUOTE=161322968]نگا کن هرچی باشه بالاخره مرد واس یکبارم شده طرف زنش میاد این دگه کیه با این رفتاراش خیلی سخته بخدا[/QUOTقشنگ معلومه ازیه جادیگه سیره اینجاباحرف ماناراحت بشه خیلی بهتراینکه اونی که میگموببینه باچشاش بایدیه فکری به حال خودش بکنه وگرنه تاسی سالگی میگه یه پیرزن ۶۰ ساله ازمن گفتن بود شوهرمن یکم ناراحتی کنه میشکنم چ برسه به همچین رفتاری

بنده خدا شاید منظورش این بوده که تعادل ندارن مردها،لطفا به همدیگه حمله نکنیم

چشم منتظر شما بودم بیاین بهم بگین😏

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر سه دسته گل  خدایا شکرت   
هنوز کسی نیومده بگه خوشبحالت شوهر من یدم وصله بهم و هرشب رابطه میخواد پدرمو دراورده!!!!!!

چرا اول گروه اومد

خدا جونم حسرت شنیدن کلمه "مامان "رو تو دل هیچ زنی  نذار.امین