2752
2734

بچه ها من  برای صورتم  لیزر میرم  خیلی عالی جواب داده خداروشکر 

میخواستم برای دست و پاهام برم  

بعد چند جلسه جواب میده و راضی هستید ؟  بعد من پاهام بعد شیو حالت دون دونی میشه اونم خوب میشه ؟ 

میشه برای رسیدن به هدفم صلوات بفرستی قشنگم🤍 ؟  

لایکم کنید بیام بخونم

)کاربری دست دونفر(مامان و دختر) بود الان دست منه(دختر))ارزش آدما به اندازه چیزیه که دوست دارن...یکی که عشقِ ماشینه ارزشش اندازه ماشینه...یکی که دیوونه ی طلاس ارزشش به همون اندازه اس...یکیم که عاشق خداست ارزشش بی نهایته...نمیدونم کی قراره از ته دل بخندم و خوشحالی و خندم بشه چسبِ زخمِ زخمای قبلیم ولی میدونم میشه امسال سالِ موفقیتمه...مامان میدونم  حواستون بهم هست میدونم نگام میکنین و خیلی شبا که با گریه میخوابم بغلم میکنین حس میکنم صداتونو که هی بهم میگین امید داشته باشم بالاخره تو زندگیِ منم بهار میشه...میدونم...ممنون که اجازه دادین دوستتون داشته باشم(مامانِ هممون:حضرت فاطمه (س))یه دهه هشتادی که تجربه هاش خیلیییی بیشتراز سنشه شاید دهه هاا تفاوت🙂👌🏻عاشقِ دردا و محدودیتا و نشدن های زندگیمن...اونا قوی کردن منو...غمگین ترین فعل:نشدن🙂...آینده ی مبهم...بااینکه تو قایق تنهام و یه اقیانوسِ طوفانی روبه رومه پاروم شکسته اما میجنگم باید بجنگم تنها راهم اینه...اگه میشه با دلای پاکتون برام صلوات بفرستین که انرژیش ده برابر به خودتون برمیگرده....زیر۱۸سال(چه سنی چه عقلی)نه ریپ کنه نه بیاد تاپیکام😒برید توهمون تاپیکای درس و مشق خودتون😒عاشقِ لیلایِ بینهایت❤🙃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چند جلسه صورت رفتی و دستگاهت چی بود ؟ کل صورت رفتی؟

من ۷ جلسه قبلا یه جای دیگه رفتم 

جواب نداد بعد چند ماه نرفتم دیگه 

حالا ۴ جلسه یه جای بهتر رفتم عالی شده  دستگاهش الکسه 

فقط گونه هام ، پشت لبم و چونه

بستگی به پوستت داره من بعد ۴-۵ جلسه تقریبا ۸۰ درصد موهام دیگه در نیومد الانم با اینکه ۶ ماهه نرفتم و ...

من موهام ضخیمه 

فکر کنم جواب بده 

خداروشکر عزیزم

موهای صورتت ضخیم بود؟؟ اسم دستگاهت چیه؟

اره خیلی زیاد . من با تیغ شیو میکردم بعد یه مدت ریش در اوردم ...‌چند جا رفتم اصلا خوب نبود 

ولی این دفعه یه جای خیلی خوب رفتم عالی شد 

دستگاهم الکسه