2733
2734
عنوان

چرا شوهرمن اینجوریه +۱۸

| مشاهده متن کامل بحث + 10382 بازدید | 179 پست
گوشی دستش میگیره قایمکی میبینم توی کانال های تلگرام میچرخه خوب نصف بیشتر تایمشو سرکاره میتونه بگه رف ...

آره عزیزم میتونه بگه‌پیام نده ولی بازم ی رفتارای دارن ک آدم بخاد شک کنه بهشون اگ بخان خیانت کنن

من ک خودم ی پا کاراگاهم البته از همون اول گوشیامون دست هم بوده الان قفل گوشی معنی نداره برامون

ولی بازم هی گوشی شوهرمو چک میکنم 

خیلی آدم کنجکاویم 

الهی خدا ب هممون سلامتی بده و دله خوش😍😍 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گوشی دستش میگیره قایمکی میبینم توی کانال های تلگرام میچرخه خوب نصف بیشتر تایمشو سرکاره میتونه بگه رف ...

بیا خصوصی اجی تا ی چیزی بگم بهت 

گشتم و گشتم و گشتم اول یکی بودم و تنها الان دو تا شدیم و برگشتیم به سر نقطه باز 😔خدایا حالا که دو نفریم 😍برای هم نگهدار ما رو قدرتمون رو زیاد کن تا از پس همه چیز بر بیایم👩‍👧🌹
تازه میگه وقتایی که موقعش نیست بدترم یعنی بیشتر میخواد . موقعی که داریم عجله ای میریم جایی یا هر شر ...

ما معمولا دوبار در هفته،8ساله روال همینه،مگر اینکه مریض باشم یا پریود و...ولی اواسط واواخر هفته،هیچوقت هیچ کدوم فرار نمیکنیم ومشتاقیم،ولی توی دعوا حتی اگه دوهفته هم قهرباشیم خبری نیست،تازه آشتی هم کنیم دوروز خودمو میزنم به اون راه وزود میخوابم تا حساب کار دستش بیاد

دنیام دخترم
2728
ببخشید شما خیلی گرم هستید که همسرتون فراری شده ازتون؟

عادیم بخدا من بیشتر بخاطر خودش پاپیش میذارم میترسم از خیانتش میترسم بهش نرسم محیط کارش دخترای بی حجاب ببینه حالش بد بشه و چشمش بچرخه

وخدایـــــــــی کــ بشـــــدت کافـــیست...♥️
عادیم بخدا من بیشتر بخاطر خودش پاپیش میذارم میترسم از خیانتش میترسم بهش نرسم محیط کارش دخترای بی حجا ...

ببخشید رابطه نرمال دوبار درهفته ست صدالبته که این نسخه برای همه کارایی نداره گاها ادمها هرروز این کارو انجام میدن ،ولی حداقل هفته ای یکبار باید انجام بشه

دنیام دخترم
اره قبلا سرکارای مادرش خیلی اختلاف شدید داشتیم و کش مکش

عزیزم دلم میخاد برات تایپ کنم اما خلاصه میگم

همه نوشته هات را انگار من نوشتم 

من و شوهرم سر مادرش خیلی اختلاف داشتیم شوهرم بهم سرد شد 

اصلا نگار من خودم نوشتم حرفاتو 

الان با مادرش رفت و آمد دارید،؟؟؟

یسری کارها هست بهت میگم واسه من تا حدی تاثیر داشت 

99/9/9 ان شالله به هدف و خواسته ام میرسم 
عزیزم دلم میخاد برات تایپ کنم اما خلاصه میگم همه نوشته هات را انگار من نوشتم  من و شوهرم سر م ...

نه قطع رابطه کردیم از عید.بگو عزیزم

وخدایـــــــــی کــ بشـــــدت کافـــیست...♥️
2738
دقیقااههههاه  منم مشکل سردی شوهرم سر خانوادشه چون نمیتونه مشکل رو حل کنه سرد میشه  شما چ ...

دیگه قطع رابطه روتموم کردم ولی خیلی محدودرفت وامدمیکنیم

درظاهرخوبیم باهام وسعی کردم یکم گذشت وصبرم بخاطرزندگی وبچه ام بیشتربکنم

بعدهم دیگه یاخودم اگه ازچیزی ناراحت شدم جواب بدم واگرنتوستم دفاع بکنم ،دیگه غرغرسرشوهرم نمیکنم

ماتویه ساختمان هستیم من یک سال باهاشون سلام وعلیک نداشتم وشرایط خیلی خیلی بدشد

نه قطع رابطه کردیم از عید.بگو عزیزم

عزیزم این نتیجه قهر و دعوا بوده 

سردی همسرت فردا پس فردا شاهد خیانتش هم میشی 

این روشی که داشتی آخرش این شد 

روش ات رو عوض کن 

زیر آبی برو موذی بودن و سیاست یاد بگیر صبر یاد بکیر 

هدف داشته باش 

مشکل شوهرت سردی اش نیست 

هیچی نیست جز خانوادش 

منم دارم تمرین میکنم دعا کن موفق بشم 

اصلا اشتباه محضه بچه رو تنها میبرن

تو رو آدم حساب نمیکنن فردا پس فردا دخترت هم طرف اونا میشه

دیگه قطع رابطه روتموم کردم ولی خیلی محدودرفت وامدمیکنیم درظاهرخوبیم باهام وسعی کردم یکم گذشت وصبرم ...

دقیقا 

منم کم صبرم 

خیلی کم صبر اصلا بلد نبودم دارم تمرین میکنم خدا کنه بتونم 

اینا خانودشون مخصدصا مادرشون خیلی روشون تاثیر دارن

خیلی باهاش حرف زدم میگه تو عادی نیستی چقد دلت خوشه بشین بچتو بزرگ کن سیرایی نداری تو

یعنی چی تو عادی نیستی اتفاقاً احتیاجات شما احتیاجات نه تنها هر خانم بلکه احتیحات هر انسانیه،محبت ،عشق،احترام،برطرف کردن نیازها،اگه خواهر یا مادر دارید باهاش مشورت کنید در میون بذارید این موضوع رو ب نظرم 

یه مشاور بود میگفت اینکه مرد یا زن میل ب همسرش نداشته باشه و خیانت کنه شبا جاشو جدامیکنه که وقتی با طرف حرف میزنه یا عکس میگیره راحت باشه و بگه ک ببین با همسرم طلاق عاطفی گرفتیمو هیچ رابطه ای بین ما نیس ..

نمیدونم براشما اینجوری باشه یانه ولی اینکه میگی شورت کثیفشو دیدی این احتمالم بده ک تو خواب ارضا نشده باشه و مثلا باکسی چت میکنه و .. یا فیلم ناجور میبینه و ..

از ی طرف میگی نمیخوای جداشی خودت رفتی قهر و خودتم برگشتی

با این شرایط توصیه میکنم تاوقتی ک قصد طلاق نداری کنکاش نکن سرتو بکن زیر برف نادیده بگیر بیشتر رو روابطت باخانواده همسر کار کن

اما اگ شرایط وقصد طلاق داری رفتاراشو زیر نظر بگیر

2706