2752
2734
عنوان

درمان شپش بیاید بهتون بگم

153 بازدید | 12 پست

سلام خانوما من  چندین ساله توی سایت فقط پست هارو میخونم اما الان خواستم عضو بشم و راه درمان شپش بهتون بگم امیدوارم استفاده کنید و درمان بشید 

این درمان قطعیه فقط به خدا توکل کنید و اگر میتونید صلوات هرتعداد که میخواید نذر کنید که شپش هاتون از بین بره و درمان بشید و سوره نبا رو هم با رعایت وضو بنویسید روی کاغذ و با سنجاق به لباستون وصل کنید

اول از همه خواهش میکنم تجربه های شخصیتون رو ننویسید و فقط اگه سوالی دارید بپرسید مرسی🌹

خب

ممکنه کلی درمان مختلف انجام داده باشید و شپش ها برای مدتی از بین برن اما دوباره برگردن چون تخم هاشون از بین نرفته

باید بدونید شپش درمانش هم بیرونیه هم داخلی 

یعنی چی؟ یعنی باید شرایط بدن شما از داخل جوری باشه که مناسب زندگی شپش نباشه

شپش ها جایی برای رشد و ادامه زندگیشون مناسبه که سرد و تر باشه یعنی روی موی کسانی که طبع بدنشون بلغم هست

پس باید چیکار کرد؟ اول از همه متوجه طبع بدنتون بشید و این چیزهایی که مینویسم رو مصرف کنید

نکته : مراقب باشید که بدنتون به چیزهایی که مینویسم حساسیت نداشته باشه و دچار مشکل نشید

عرق بهارنارنج _  دم کرده‌ی بابونه _ خرما _

دم کرده‌ی زنیان _ و هر نوع خوراکی و غذایی که طبع گرم داشته باشن

و یه مدت غذاهای طبع سرد میل نکنید

این هایی که گفتم هرروز مصرف کنید 

حالا میریم سراغ درمان بیرونی یعنی کشتن شپش های زنده  :

سرکه سیب طبیعی تهیه کنید و بریزید داخل آب‌پاش و در حمام به موهاتون اسپری کنید

نکته : مراقب باشید داخل چشم هاتون نره

وقتی موهاتون کاملا به سرکه سیب آغشته شد با شونه پلاستیکی که عکسشو براتون میذارم ( شونه مخصوص نیست و قیمتی نداره ) موهاتونو شونه بکشید کامل شونه کنید و بعد هم نرم کننده بزنید و با قسمت دندانه ریز شونه بکشید شپش های مرده داخل شونه گیر میکنن و میان 

هربار شونه رو بگیرید زیر آب تمیز کنید

برای تخم شپش : اتو مو اگر ندارید اتو موی مسافرتی ارزون قیمتش حدود ۱۰۰ تومان تهیه کنید موهاتونو به قسمت های خیلی کم تقسیم کنید و اتو بکشید تخم هاش پوک میشه

اما درمان داخلی خیلییی مهمه

حتی یه مدت کوتاه که درمان داخلی رو استفاده کنید برید حمام میبینید که حتی تخم های شپش که به سختی از مو جدا میشه با شونه ی پلاستیکی دندونه ریز معمولی راحت میاد بیرون چون پوک شده

و شپش زنده هم روی سرتون نمیبینید چون همشون از بین رفتن

اما محض‌اطمینان هربار حمام میرید نرم کننده بزنید و شونه بکشید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ببخشید وازلین خوبه برا سر برا کشتن شپش؟

عزیزم من استفاده نکردم اما راه های درمان فقط‌  شپش رو موقت از بین میبره و باز برمیگردن باید حتما درمان داخلی که نوشتم انجام بدید فقط مراقب باشید که حساسیت نداشته باشه بدنتون به گرمیجات

یع قطره کمیا بخر

هیچی نمیخواد هیچی

اگه تونستم کمکت کنم یا خندرو رو لبات اوردم از ته دلت برای زندگیم خوشبختیو بخواه💔⚘ ممنون میشم.....بالاخره منم یه روزی میام تایپیک میزنم عکسه خونمو میزارم 🤗 میگم این همون خونه ایی که یه عمر ارزوشو داشتم یه سقفی واسه خودمون باشه.
عزیزم من استفاده نکردم اما راه های درمان فقط‌  شپش رو موقت از بین میبره و باز برمیگردن باید حتم ...

ببخشید برا درمان داخلی پیش چه کسی بریم ؟من دخترم شپش داشت موهاشم خیلی پرپشت و بلند هست خیلی هم بهش میرسم این سال پدرم درآورد شامپو کلی چیز استفاده کردم ولی می‌ره دوباره برمیگرده خودشم اسیر شده الان چیکار کنم ؟؟؟البته تخم پیدا میکنم 

ببخشید برا درمان داخلی پیش چه کسی بریم ؟من دخترم شپش داشت موهاشم خیلی پرپشت و بلند هست خیلی هم بهش م ...

حق دارید واقعا خسته کنندست

من خودم میدونستم طبع بدنم بلغمه و دکتر نرفتم و شروع کردم به خوردن عرق بهارنارنج و بقیه چیزایی که نوشتم

ولی اگر سنش کمه ببرینش پیش متخصص طب سنتی بگید میخواید‌ متوجه طبع بدنش بشید ببینید بلغمه اگه بلغم بود این چیزارو مصرف کنید فقط توروخدا مراقب باشید آلرژی نداشته باشه بدنش و زیاده روی نکنید توی گرمیجات چون زیادیش  ممکنه خارش بیاره

منم موهام بلنده و دیگه هرراهی میرفتم موقت شپش ها میرفتن باز برمیگشتن ناامید شده بودم میخواستم کچل کنم ! ولی حتی یک سانت موهامو کوتاه نکردم با این راه حل

امیدتون به خدا باشه

واقعا لطفا راهنمایی کنید من دخترم از مدرسه هی گرفت پدرم درآورده کیمیا رو از کجا بخرم ؟؟عوارض نداره؟؟ ...

ما که خانوادگی استفاده کردیم

میتونی از باسلام سفارش بدی 

من از تو دیوار خریدم 

انگار دست سازه 

یعنی خیلی زود اثر کرد واستقاده اسان

اگه تونستم کمکت کنم یا خندرو رو لبات اوردم از ته دلت برای زندگیم خوشبختیو بخواه💔⚘ ممنون میشم.....بالاخره منم یه روزی میام تایپیک میزنم عکسه خونمو میزارم 🤗 میگم این همون خونه ایی که یه عمر ارزوشو داشتم یه سقفی واسه خودمون باشه.
شما استفاده کردید لطفا راهنمایی کنید 

بله منم میترسیدم 

اول سر خودمو زدم 

دیدم اثر کرد بعد سر بچمم زدم

یعنی حتی شونه هم نمیخواد