2733
2734

دو سه سال از شوهرم کوچیک تره ،انقدر دختر مغرور و ادا درآریه بیا و ببین بار اول دیدمش فهمیدم چه خودشیرینه همش میخاد خودشو تو دل بقیه جا کنه می‌خنده ادا در میاره

حس میکنم از شوهرم خوشش اومده😐شوهرم بهم گفت یه بنده خدایی که چند باری دیدتت بهم گفته خانومتون یه جوری رفتار می‌کنه انگار روتون تعصب داره و هرجا میرین حواسش بهتون هس و پیگیرتونه مدام در حال کنترل شماس منم گفتم نه اینجوری نیس منو اون عین رفیقیم بخاطر سنش اینجوریه 😐

من تو دوران عقدم،بعد هر چی از شوهرم پرسیدم کی گفته اینو ؟ هیچی نگف ، گف از خودم در آوردم ولی فهمیدم خودش این حرفو زده بعد خاستم یه چی بگم شوهرم گف یه وقت فحش ندیا 😐😐گفتم این کیه که تو آنقدر روش حساسی که فحش ندم گف خب شاید اعضا خانواده باشه ولی تو بازم فحش نده😐😐

شماره همدیگه رو هم دارن می‌دونم که گهگداری با هم صحبت میکنن ، خودم یه بار پیامشون رو تو گوشی شوهرم دیدم احوال پرسی اینا بود ، یه جا دیگ هم دیدم دختره برا شوهرم ایموجی خنده فرستاده بود منتها متنشو نخوندم

شوهرت از رفتارت خسته شده و از خودش درورده از جملات مشخصه ، البته منکر زنان خدا نشناسی که برای شوهر های مردم دلبری میکنن نمیشم

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

شوهرت از رفتارت خسته شده و از خودش درورده از جملات مشخصه ، البته منکر زنان خدا نشناسی که برای شوهر ه ...

اره خیلی اینو نشون میدم بهش...

حتی همین موقعشم که گفتم اینو بهم گفت خیلی حسودی اینکارا ینی چی

زندایی شوهرت، فقط زندایی شوهرته

قبل از شما اون خانوم بوده بعد شما اومدی

پس جایگاهش فقط زنداییه

نگران نباش

شما رو رفتار خودت کار کن دختر

تو امضام نوشتم برای دوره ی همسرداری چجور شرکت کنی.

من یه معلمم🌱.دلیل اینکه میام نی نی سایت سرگرمی نیست،یه جور انجام وظیفه س،یه جور کمک کردن، البته تا جایی که بدونم.پستایی که میذارم برای روشن شدن افکار هست. اتفاقا از اینکه ریپلای میکنید و جواب نظراتم رو میدید خیلی خوشحال هم میشم. در ضمن ،ادامه ی امضام تبلیغ نیست. تجربه  ی شخصی خودم و گروووهی از انسان هاست. * وقتی خواستید زندگی مشترک خیلییی خوبی داشته باشید و همسرتون رو اونجوری هست درک کنید و درست زندگی کنید،هم چنین وقتی نمیدونید چجور مردتون رو قوی و بزرگ ترش کنید و چطور مرد مقتدر زندگیتون کنیدش، به این آی دی تو ایتا پیام بدید.Admin_hamsardari@ ( ادمین دوره ی همسرداری)اونوقت بشین زیر سایه ی مردونش لذت زن بودن رو تجربه کن.
حرص میخورم ، جیغ جیغ میکنم طوری که شوهرم میگه یه روز صدا جیغتو نشنوم حس میکنم چیزی کمه😐😂

وای بمیرم 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

خطاب به تمام خستگان جهان : باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد ♥️✨

وای من جای تو بودن یریز فحش میدادم

🌸اِلٰهْی وَ رَبّی مَن لی غَیْرُکْ🌸 خیلی حرفا داشتم واسه گفتن،واسه نوشتن ولیییی حیف،امان از دست نینی یار😡 این کاربری دست ۴۰ نفره⬅️ یک:منِ دیوانه یِ عصبی🤬 دو: منِ مهربونو دلسوز☺️ سه:منِ نگرانِ استرسی😬 چهار:منِ شوخو خنده رو🤭 پنج:منِ خسته و بیحال😮‍💨 و...🙄🤔🤨  ✅پس اگه تو یه تاپیکی یچی گفتم،تو یه تاپیکِ دیگه یچی دیگه،سعی نکن مُچمو بگیری😏این منم فقط گاهی وقتا بسته به شرایط جویِ تاپیک مودم عوض میشه.همین😘
اره خیلی اینو نشون میدم بهش... حتی همین موقعشم که گفتم اینو بهم گفت خیلی حسودی اینکارا ینی چی

اره معلوم بود رنج های خودشه 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2706