2752
2739
عنوان

چرا شوهرمن اینجوریه +۱۸

| مشاهده متن کامل بحث + 10451 بازدید | 179 پست
همدردیم  اهل خیانت اینا نیست؟ بغیر رابطه بقیه اخلاقش خوبع؟؟

نمیدونم والا همش سرکاره سوپرمارکت داره زیاد خونه نیس بقیه رفتاراش وقتی اشتی باشیم عادیه وقتی قهر باشیم افتضااااحه هیچوقتم پاجلو نمیذاره برا اشتی حتی اگه مقصر باشه با بچه چندبار رفتم قهر اما نیومد دنبالم خودم برگشتم

وخدایـــــــــی کــ بشـــــدت کافـــیست...♥️
نمیاد اخه طرفم امتحان کردم از خداشه تو خواب شده ارضا شده ببخشید شورت کثیفشو انداخته تو ماشین دیدم مث ...

وایعنی تااین حداخه چرا

نگفته چرااینجوری میکنه دلیلشوبپرس بهش بگومیدونم چندوقته اینجوری شدی علتش چیه که دوس نداری باهم باشیم تامنم طرفت نیام دیگه 

گرمی جات بده بخوره به خودت برس اماطرفش نروبزاراون بیاد

دوستای گلم اگه میشه برای خوشبختی زندگیم وسلامتی پسرم یه صلوات بفرستین ممنون میشم    
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خاک دوعالم توسرهرچی مردبی لیاقت است،ببخشیداستارترجان،امااین بی غیرتی تمام وکمال است،سرسوزنی توجه نکنید به همسرتا،احیانایک غلط هایی دارندمی کنند.ببخشیدمن این طورهم فکری نمی کنم هیچ وقت،امایامریض است یاسرشان به آخوری بنداست.

بعضی مردا یه مدت بعد از ازدواج اینجوری میشن کشش جنسیشون مختلف میشه .با هم مشکل خاصی داشتید یا دارید؟ ...

اره قبلا سرکارای مادرش خیلی اختلاف شدید داشتیم و کش مکش

2731
بهتر بود اوایل چجوری بفهمم اخه رمز گوشیشو ندارم

ب بهانه شارژنداری ومیخای ب کسی زنگ بزنی ازش بگیر

اگ میتونی هک کن گوشیشو از اونای ک بلدن کمک بگیر

الهی خدا ب هممون سلامتی بده و دله خوش😍😍 
هرچی بیشتر جلو مردا لخت راه بری بدتره... یعنی برای شوهر من اینجوریه...  بهش گرمی جات بده بخوره ...

نمیخوره هرچی ک گرم باشه بکشیش نمیخوره 

2740
بعدشم چرا میچسبی بهش یه چند وقت از خودش بدتر باش درست میشه بد عادت شده لباسای خیلی خوب بپوش ولی محلش ...

اخه محل نمیدم تو خواب ارضا میشه بدم میا میبینم شورت ابکی انداخته تو ماشین لباسشویی

شوهر من فقط شش ماه اول عروسی خوب بود حالا مثل شوهر تو هست متاسفانه ماهی یبار به زور شب تخمک گذاری بخاطر مشکل اسپرم و تحرک و روز به روز داره بد تر میشه  

خدا جونم حسرت شنیدن کلمه "مامان "رو تو دل هیچ زنی  نذار.امین

عزيزم بهترين راه حل اينه كه باهاش صحبت كني خيلي محترمانه ازش درخواست كني بلخره يه نقطه ضعفي رگ خوابي چيزي داره كه بتوني ازش استفاده كني تا حرف دلش رو بزنه اگرم راضي به صحبت نشد بايد از مشاور كمك بگيري

و به نظرم يه مدت زيرنظر داشته باش كه تو مغازش چه خبره 

خداوند تكليف فردا را از ما نميخواهد،آن وقت تو به فكر فردايي؟
اسی همسرت ببخشید 🤦🏻‍♀️دوست دختر نداره احیاناً؟ بعد زایمان اندامت فرق نکرده؟چاق بشی ؟

نمیدونم بخدا از کجا بفهمم اخه؟؟نبخدا تغییر نکردم اصلا اضافه وزن ندارم صورتمم بخدا خوشگله همه میگن بهم ک خیلی سری از شوهرت