2733
2734
تازه ۶ میخام برم پیاده روی 🙄😅 یعنی قشنگ ری دم فکر کنم خوابم ببره 

حاضرم قسم بخورم ساعت ۶ بیدار نمیشی و لالایی،😅😅 منم خیلی کار دارم و همچنان بیدارم دلمم درد می‌کنه دارم می میرم

خوشگل خانم لایک نکن،🤕😁😁😁😂

عزیز دلم ، دختر قوی و صبور ، همسرت خیلی مرد فهمیده ای هست برای اون موارد هم بهش حق بدید ایشون اصلا از شما شناختی نداشته با اینحال خیلی پشتت بوده و جاهایی که بر علیه شما شده چون شواهد بر علیه شما بوده شاید هر کس دیگه هم بود همین فکر را می کرد خدا رو شکر سختی ها تموم شده دلت را به زندگی ات گرم کن کارهایی انجام بده که بهت حس خوب میده امیدوارم بهترین ها در انتظارت باشه و برات اتفاقای شیرین و خوب بیوفته 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حاضرم قسم بخورم ساعت ۶ بیدار نمیشی و لالایی،😅😅 منم خیلی کار دارم و همچنان بیدارم دلمم درد می‌کنه د ...

😂😅نه میرم قول دادم به خودم 

اگر نرفتم اینجا حتما بهت پیام میدم 😅😅😅😂😂😂

آخی چرا دلت درد می‌کنه پریودی؟؟

خدایا همیشه دستم گرفتی این دفعه هم دستم بگیر ❤️🥰
جهنم واقعی زندگی من بود هر چالشی پشت سر میذاشتم یک سهمگین تریش شروع می‌شد از بخت سیاه و قضای برگشته ...

اسکلمون کردی تچ سر اینکه گوشی نداشتی و گوشی یواشکی از صابخونه گرفتی کتک خوردی چجوری شماره دادی به یارو دکتره اونم بهت زنگ زد 

اسی با اجازت  برای خوب شدن حالم دعا کنید

شما خودت باعث حال بد خودتی..گوش هم نمیکنی همینجوری برو جلو تا بگم بهت...ولی مدیونی اگه از خدا طلبکار بشی.‌‌...همه چی رو گفتم بهت از فردا و فرداهات ولی کو گوش شنوا....با همین گوش نکردنات برو جلو تا قشنگ گند بزنی به آیندت ...افرین تا سرت نخوره به سنگ گوش نمیکنی

اللهم عجل الولیک الفرج💚

اینقدر گریه کردم برات الهی بمیرم چقدر سختی کشیدی😭😭😭😭😭😭😭😭😭

چپ گردی گه ردون گه ران کوشتمی.   نه زان پرستی بو نان کوشتمی.   هر چه و سانه وی  به حه سانه وه ای  مردن.  له که وی ژیان کوشتمی😭😭😭 کوردم و کوردستانیم ✌🏼✌🏼

اسی همسنتم و با تمام وجودم درکت کردم منم توی زندگی سختیایی کشیدم قلبم با حرفات به درد اومد اصلا حالم خیلی بدشد 

اسی شوهرت دوست داره دوسش داشته باش 

رابطه باهاش داشته باش بلاخره هردوی شما احتیاج دارین 

از خانواده همسرت دوری کن که سم خالصا محبتتو نشون شوهرت بده تا اینجای زندگی کلی سختی کشیدین از اینجا به بعد رو خوشبخت باش 

برات بهترین ارزو میکنم

دوستان ممنون که وقت گذاشتید خوندین الهی که دست به خاک بزنید طلا بشه  اگر دو نفر هم تو این تاپی ...

از اول تا اخر دارم گریه میکنم شُر شُر اشک میریزم عزیزگ همسرت دیگه قط رابطه کرده با خوانوادش زندگیتونم خوبه از ۰ شروع کرده دوباره اون مادر پسر عموتم با اون قفل طلسمت کرده بود که رفتی مشهد خوب شدی با همسرت خوب رفتار کن لطفا اونپ مثل تو قربانی شده بهش برس یکم توعم بفکرش باش،امیدوارم از اینجا به بعد زندگیت خیلی خوب پیش بره خوشبخت بشی❤

دلم نمی‌خواد به گذشته فکر کنم وقتی به حرفای شوهرم فکر میکنم درکش میکنم میگم اگر منم جای اون بودم همی ...

عزیزم شما هر دو تون سختی زیاد کشیدین

و باید به اونم حق بدی

و فرصت یک زندگی خوب و از خودتون نگیر

بهتره از این به بعد اونجوری که میخوای زندگی کنی

اگرم به نظرت  چه از لحاظ روحی و جسمی و چه از لحاظ مالی اوکی هستین...

یک بچه دیگه هم بیار.....

از این به بعدم که خودتونیدو خودتون باید جوری باهم رفتار کنید که در آرامش کامل باشید و همو درک کنید...

امیدوارم مادرتم به وقتش ببینی😊

برای سلامتی دخترکم یه صلوات برفس🥰🥰🥰
بچه ها آخه گفتین شوهرش خیانت کرده...ماجراش چیه...انشالله که دروغ باشه قسمت خیانت کاش خیانت منظورش ه ...

نه بابا چه خیانتی برا دخترخالش رو میگن حتما...والا بخدا خوب مردی بوده وهست واقعا مرده

اللهم عجل الولیک الفرج💚
2706