2737
2734
عنوان

ببینین شک من بجا هست یا نه!

| مشاهده متن کامل بحث + 1247 بازدید | 71 پست
منم شک کردم میگفت نامزدم خیلی خوشتبپ و خوشگل بود چش همه دخترا دنبالش بود و چشاش سبز بود ولی عکس سنگ ...

ینو راس میگی 😂😂😂

ولی ریحانه رو فک نکنم دروغ بگ 

همانا بدانیدو اگاه باشید دروغ بگین و تاپیک سرکاری بزنید دروغتونو در میارم خیط میشین😌😏     دکترای حس ششم دارم از دانشگاه اکسفورد ...ولی سوال حس ششمی نپرسین ترو جدتون.... برا حاجتم سوره بقره میخونی؟😐😪                 
مردم بیکارن بیان دروغ بگن؟؟ عکس نامزدشم رو پروفش بود

😬😬😬دلبندم اینجارو نشناختی پس طرف تا پیکش صد وخورده ای صفحه میره جلو معلوم میشه بعدش همش دروغ بوده و سرکاری جواب همه رو هم با دروغ میده اگ این بیکاری و سادیسمی نیس پس چیخ؟!!!

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

لعنتیا چقد دقیق وتیزززززز🤣🤣🤣دیشب ب شوهرم میگم این بچه های نی نی سایت خیلی زرنگن کافیه یکی بخاد دروغ بگه یاسرکارمون بذاره چنان بلایی سرش میارن میرن امار هفت جدشونم درمیارن 😂غش کرده بود میگف ولی ۲روز خوب گریه کردیا بااون داستان الکی

پسرخوشگل من👶۲۵آبان۹۹رفتم دکترکه برام غربالگری مرحله دوم روبنویسه،دکتربهم گف که برم درازبکشم برای سونو،اومداون دستگاهه رو گذاشت روشکمم یکم نگاکرد گف خب بسلامتی بچتم پسره😍اون لحظه قندتودلم اب شد باخودم گفتم خدایاشکرت مردکوچک زندگیمم توراهه،میاد ومیشه همه زندگی من.روزبه روز جلوچشام قدمیکشه ،میشه غروروتکیه گاه مامانش😍تودلی قشنگم ازخدامیخوام سالم بیای بغل مامانی👶زودتربیا چون مامان خیلی بیقرار لمس دستای کوچولوته گل من🌸🤰خدای مهربونم بابت همه داده هاونداده هات ممنونم ازت❤خدایاقسمت میدم به طفل۶ماهه حسین،دامن همه منتظرارو سبزکن نذارکسی ارزوی مادرشدن به دلش بمونه🤲دوست عزیزم که داری امضامومیخونی،میشه خواهش کنم یه صلوات ازته دلت برای حل شدن مشکلم مهمونم کنی؟خداحاجتتوروا کنه انشاءلله😘
تو همین سایت خیلی عزیز از دست داذن  دیدی بیان داستانو اینجوری شروع کنن.. منننن یه دخترم با چش ...

نگارشش ک خعلی رمان گونه بود حتی توصیفاتش من شک کردم ولی کامنت نمیذارم حوصله بعضیارو ندارم ولی در کل اینجارو جدی نمیگیرم بیشتر از تاپیک هایی ک اطلاعاتمو میبره بالا اونا رو با دقت میخونم 

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
2742

میشه یکی بگی چرا اون داستان ریحانه اینقد مهم شده؟؟؟ول کنید دیگه بابا یکی اومد ی تاپیکی گذاش حالا یا دروغ یا واقعیت اه

.... بالا سر منم یکی هس .... پشت ی نیسانی نوشته بود رشته تحصیلی علوم نیسانی 🤣 خودت باش وگرنه مث بقیه زیاده مرسی ک بعضیا از تکون دادن پاشونم استوری میزارن آخه ما پا نداریم فلجیم  علاقه خاصی ب کله پاچه و اسم رها دارم😍عاشق خانوادمو پسرمو شوهرم هستم میشه برا سلامتیشون ی صلوات بفرسی مهربون  خالم مریضه بچه ها توروخدا برا سلامتیش ی صلوات مهمون کنید خدا خیرتون بده ب هرچی میخواید برسید انشاالله😔😢  لببببببببب    م تاییبللللقلببسیییثعقالببلببلابلبب
کلی ادم تو همون تاپیک گفتن دروغ میگی  و بلعیده شدن

بعید نیست دروغ باشه

بعضیا میان این جا رمان مینویسن 

یعنییی خیلییی باید مریض باشن ک دنبال ترحمن

۹۹ درصد تاپیکای خوکشی هم همینن

همین چند روز پیش کاربرا میخواستن یکی رو نجات بدن

بهشون گفتم سرکاریه 😑 گوش ندادن

دختره گفت قرص خوردم معده ام آتیش گرفته... بعد ی ساعت اومد گفت دوستان تو خصوصی باهام صحبت کردن منصرف شدم 😐

یعنی همچین بیمارایی داریم 🙂

🌹 هر چه کنی به خود کنی گر همه نیک و بد کنی 🌹
کرونا بگیره یه ملت از دستش راحت بشن هر کی این دروغ ها رو می نویسه.    

این نفرین حساب میشه ها هیچوقت ازاین حرفانزن فقط بگو واگذارش کردم ب خدا.نفرین دو سر داره

پسرخوشگل من👶۲۵آبان۹۹رفتم دکترکه برام غربالگری مرحله دوم روبنویسه،دکتربهم گف که برم درازبکشم برای سونو،اومداون دستگاهه رو گذاشت روشکمم یکم نگاکرد گف خب بسلامتی بچتم پسره😍اون لحظه قندتودلم اب شد باخودم گفتم خدایاشکرت مردکوچک زندگیمم توراهه،میاد ومیشه همه زندگی من.روزبه روز جلوچشام قدمیکشه ،میشه غروروتکیه گاه مامانش😍تودلی قشنگم ازخدامیخوام سالم بیای بغل مامانی👶زودتربیا چون مامان خیلی بیقرار لمس دستای کوچولوته گل من🌸🤰خدای مهربونم بابت همه داده هاونداده هات ممنونم ازت❤خدایاقسمت میدم به طفل۶ماهه حسین،دامن همه منتظرارو سبزکن نذارکسی ارزوی مادرشدن به دلش بمونه🤲دوست عزیزم که داری امضامومیخونی،میشه خواهش کنم یه صلوات ازته دلت برای حل شدن مشکلم مهمونم کنی؟خداحاجتتوروا کنه انشاءلله😘
2738

بله دروغ بود مثه اون تاپیک های خیانت اسم نمیارم ولی انقدر سوتی داشت که خیلی راحت مشخص بود مخصوصا اون اینستاگرام دوستش رو وارد شده بود بعد دوست احمقش رمزشو عوض نکرده بود ندیده بود پی ام هاش چندتا سین میخوره الان هم که کلا دیگه نیستن 

مولانا امیرالمؤمنین علی بن ابی طالب صلوات الله علیه و آله فرمودند زکات عقل تحمل نادانان است... مذهبی نماهای صاحب دین جدید لطفا هرگر روی پست های من ریپلای نزنید بحث دین و مذهب جای نظرات شخصی و تفسیر به رای نیست نیازی به تفاسیر به نَفْس شما ندارم ثقلینِ راه گشای تمام بشریت برای من کافی است... اگر جواب نمیدم یعنی لایق جواب دادن نیستید یعنی متوجه شدم انقدری🤏🏿 شعورمند و متفکر نیستید که با شما تبادل نظر داشته باشم یعنی فهمیدم اهل سفسطه و جدل هستید نه تفکر و تعقل... در شأن خودم ندیدم وقت بذارم همکلام بشم با تشکر. 🤌🏿اگر به شخصه در برابر اهانت های شما کوتاه میام جواب نمیدم به خودم و باقی کاربرها احترام میذارم و در کرانه های فرهنگی و شخصیتی من نیست مقابله به مثل کنم پس ادامه نده فکر نکن خیلی باحالی من کم آوردم تو الان شاخ شدی 😉🤲🏻اللهم عجل لولیک الفرج و العافیة و النصر و اجعلنا من خیر انصاره و اعوانه و شیعة و محبه والمستشهدین بین یدیه🤲🏻 💚اَللّـهُمَّ اَرِنيِ الطَّلْعَةَ الرَّشيدَةَ ، وَ الْغُرَّةَ الْحَميدَةَخدايا بنمايان به من آن جمال ارجمند و آن پيشانى نورانى پسنديده را💚

ریحانه دروغ نمیگفت،اصلا قبل از تاپیک زدنش کلا پارسال که چهلم شوهرش رفته بود تو تاپیک ی کاربر ب اسم عروس خانوم (سمی هستم)گویا اسمش سمیه اس وسال93شوهرش فوت شده و اون موقع خیلی پربازدیدشده پست گزاشته بود نوشته بود نمیتونم دووم بیارم وهنوز چهلمش رفته دارم میمیرم وسمیه توچه جوری داغ شوهرتو تحمل کردی اون استارترهم راهنماییش کرده بود چ جوری ب زندگی عادی برگرده،اینی ک میگم برای چهل روز بعده  فوت شوهرش اوتجا پست گزاشته بود و همدردی کرده بودن اصلانم بیچاره اینجا نه داستانی گزاشته بود نه هیچی،تا امسال ک نزدیک سالگرد شوهرش بود،

طبیعت تاوقتی بازیو نفهمی ادامه میده✌😌
ریحانه دروغ نمیگفت،اصلا قبل از تاپیک زدنش کلا پارسال که چهلم شوهرش رفته بود تو تاپیک ی کاربر ب اسم ع ...

همین کاربری گلبهارم از تیر ماه هی تاپیک میزد شوهرم مرده داشت داستانو پیش سازی میکرد

همین کاربری گلبهارم از تیر ماه هی تاپیک میزد شوهرم مرده داشت داستانو پیش سازی میکرد

از تیرماه تاپیک نمیزد عضویتش برای یه ماه پیش بود 

اولین تاپیکشم این بود میخام بخاطر دخترام به زندگی برگردم 

میشه واسه شفای بیماریم یه صلوات بفرستین-ممنون،اسمم فادیا هستش
2706