2737
2739
عنوان

ببینین شک من بجا هست یا نه!

| مشاهده متن کامل بحث + 1247 بازدید | 71 پست
فقط یه ثانیه به اون روانی فک میکنم الان چقدر به ریشمون خندیده دوسدارم خودمو جر بدم 

اینقدر اینجوری مینویسن ک این چیزا رو هم جذب میکنن 

از هر دست بدی از همون دستم میگیری

🌹 هر چه کنی به خود کنی گر همه نیک و بد کنی 🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینقدر اینجوری مینویسن ک این چیزا رو هم جذب میکنن  از هر دست بدی از همون دستم میگیری

خیلی مریضن واقعا 

چه حوصله ای دارن 

میشه واسه شفای بیماریم یه صلوات بفرستین-ممنون،اسمم فادیا هستش
همین کاربری گلبهارم از تیر ماه هی تاپیک میزد شوهرم مرده داشت داستانو پیش سازی میکرد

ازتیرماه ک طبیعیه اثرات قرنطینه وخانه نشینیه،اما ریحانه فقط چندباری اومده بود نی نی سایت پارسال و با اون استارتر که شوهرش فوت شده بود حرف میزدو اونم راهنماییش میکرد واقعا عذاداربود دیگه هییییچ تاپیکی نزده بود بنده خدا واقعا عذاداربود تا امسال ک نزدیک سالگرد شوهرش بود ویکم حالش بهترشده بود داستان زندگیشو نوشت،

طبیعت تاوقتی بازیو نفهمی ادامه میده✌😌
2731
ازتیرماه ک طبیعیه اثرات قرنطینه وخانه نشینیه،اما ریحانه فقط چندباری اومده بود نی نی سایت پارسال و با ...

چرا پس غیبش زد اولا 

دوما چ لزومی داشت داستانو رمان گونه بنویسه 

از اول نگه ک شوهرش فوت شده همه رو جذب کنه ب چالش بکشه حزییات مسخره تعریف کنه بعد بگه مرد

ی تاپیک بزنیم دروغگوها و مریضا رو تگ کنیم  برای شفاشون دعا کنیم

وقتی داستانشو خوندم باورم شده بود 

خیلی دلم بحال زنه ودختراش سوخته بود دوروز تمام از فکرشون بیرون نمیومدم هی میگفتم الان تو تهران تنهان و... 

بازم خداروشکر که دروغ بود 

ولی کار نویسندهه اصلا خوب نبود 

تازه زندگی خودمم مقایسه میکردم بااونا 

چرا پس غیبش زد اولا  دوما چ لزومی داشت داستانو رمان گونه بنویسه  از اول نگه ک شوهرش فوت ...

حتما درخواست لغوکاربری داده نمیدونم،داستانشم خودش ازاول گفت داستان زندگی کوتاه وتلخ خب ادم با جزعیات ازاول مینویسه دیگه یدفعه نمیره سراصل مطلب بگه مرد😐من از اول تو اون تاپیکی ک پارسال ریحانه بود،بودم واقعا عذادار بود و از استارترمیخاست راهنماییش کنه وباهاش همدردی کنه،نمیاد یکسال واسه ی داستان فک کنه و بعده یکسال اینجا بنویستش‌،وقعا چهلم شوهرش بود اونجا تواون تاپیک ازفوت شوهرش گفت ودیگه هیچ تاپیکی نزد حالش بدبود اصلا سایتم نمیومد تا امسال که دیگ با این داغ کنار اومده بود،وتاپیک زد داستانشو نوشت،

طبیعت تاوقتی بازیو نفهمی ادامه میده✌😌
2738
وقتی داستانشو خوندم باورم شده بود  خیلی دلم بحال زنه ودختراش سوخته بود دوروز تمام از فکرشون بی ...

من گلبهار رو نرسیدم بخونم 

اما ریحانه و علی رو خوندم... البته اونموقع خواننده خاموش بودم

واقعا متاثر شدم 

خدا کنه اینم دروغ باشه 

🌹 هر چه کنی به خود کنی گر همه نیک و بد کنی 🌹
من گلبهار رو نرسیدم بخونم  اما ریحانه و علی رو خوندم... البته اونموقع خواننده خاموش بودم واقع ...

بهتر نخوندی توبه کردم دیگه تاپیک زندگی نامه جماعتو نخونم 

این نفرین حساب میشه ها هیچوقت ازاین حرفانزن فقط بگو واگذارش کردم ب خدا.نفرین دو سر داره

بیخیال عزیزم حتما لازم نیست ریپلی کنی. نگران من نباش حالا یه چیزی نوشتم. منظور اینه کارش بد بود. کسی رو با کرونا نفرین نمی کنن جنبه ی فان قضیه بود. اگر منظورم نفرین بود که کرونا نمی نوشتم. بیشتر الان کار شما عجیب هست که ایراد دیگرانو می گیری بدون درک منظور  دنبال بحث نیستم بر خلاف شما

می دونستی نظر افراد مختلف با هم فرق میکنه و این اصلا بد نیست؟ ❤ اهدافم یک: ز... دو: ن......... سه: کاهش وزن تا ۵۷ ❤️