2410
2553
عنوان

ببینین شک من بجا هست یا نه!

1247 بازدید | 71 پست

اول بهم حمله نکنین بخونین نظرتونو بگین

اگه تاپیک ریحانه و علی و بهارو خوندین

۱؛هر دو‌ نویسنده ترک زبان بودن

۲؛رو اعلامیه ترحیم پروفایلش نوشته بود جوان ناکام که برا مرد متاهل نمینویسن

۳؛اسم بیمارستان جزییات گفتنهای زیاد دققیییقا مث تاپیک گلبهار بود

۴؛تو روزنامه های مهر سال ۹۸ غرق شدگی با سن اون اقا ثبت نشده بود

با این کنجکاویت و اینکه دقیق امارو دراوردی تمام ذهنیتمو رنده کردی عزیز دلم 😂😂😂😂🤦🤦🤦🤦🤦

کاربری 4 تورو خدا لغوم نکن نی نی یار به خدا قول میدم حرف گوش کن بشم میدونی چیه رفیق اگه قرار بود خدا غیرممکنی برات بزاره اونو برات ارزو نمیکرد توی دلت که با سعی خودت ممکنش کنی 🙋🙋🙋منو شوهر جانو زندگی زیباترین دعا الهی یکی از همین روزا بزرگترین ارزوتون براورده بشه همون غیر ممکنه که میگفتید یعنی میشه هرشب برای یه تعدادی سوره ی قدر میخونم هرکی دلش خواست بیاد بگه براش بخونم راسی اگه نیومدم یا دیر اومدم بدونید شلوغم پس ناراحت نشید جواب ندادم مرسی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

ما برای جوون چه مجرد چه متأهل می‌زنیم ناکام چون کامی از زندگی نبرده 

مگه همه غرق شده ها رو روزنامه میزنه ؟

بعضی ها همه چیز رو با جزییات میکن

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
مردم بیکارن بیان دروغ بگن؟؟ عکس نامزدشم رو پروفش بود

همونجور ک گلبهار عکس ی خانواده دیگه رو گذاشت و به شدت دروغ بود.این همه جوون اطراف ما میمیرن و کسی نمیشناستشون و عکس اعلامیه اشونو کسی نمیشناسه

2714
من مطمعنم هر دو نویسنده یکی بودن

احتمالا حق با شماست چون کامل زیرو روی کارو دراوردی عزیز دلم و واقعا متاسفم برای اون خانوم دلمونو خیلی سوزوند 

کاربری 4 تورو خدا لغوم نکن نی نی یار به خدا قول میدم حرف گوش کن بشم میدونی چیه رفیق اگه قرار بود خدا غیرممکنی برات بزاره اونو برات ارزو نمیکرد توی دلت که با سعی خودت ممکنش کنی 🙋🙋🙋منو شوهر جانو زندگی زیباترین دعا الهی یکی از همین روزا بزرگترین ارزوتون براورده بشه همون غیر ممکنه که میگفتید یعنی میشه هرشب برای یه تعدادی سوره ی قدر میخونم هرکی دلش خواست بیاد بگه براش بخونم راسی اگه نیومدم یا دیر اومدم بدونید شلوغم پس ناراحت نشید جواب ندادم مرسی 
امار غرق شده ها فرق داره ثبت میشن حتی اوناییکه زنده موندن

یعنی. واقعا برای یه تاپیک رفتی آمار درآوردی؟

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘

چقدرررر بيكاااااارين چقدر.خب بدونن كه چي بشه !

تو مجازي نميشه اعتماد كرد تقصير بقيست ميشينن ميخونن گريه ميكنن باور ميكننن وقتي ديدن دروغ بوده لعنت ميكنن

عزیزم اگه چیزی گفتم که ناراحت شدی، بگو تا دوباره بگم.
2706