2737
2739
عنوان

بامردایی که توخونه مادراشون رفتارشون عوض میشه چه رفتاری بایدکرد

| مشاهده متن کامل بحث + 789 بازدید | 67 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
یه روانشناسی میگفت دوست داشتن آدما رو باید تو جمعی که خانواده یا دوستاش هستن بسنجی که اگه تنها موندی ...

روانشناسش حتما خارجی بوده تو ایران قدیما جلوی بزرگترا بچشونو بغل نمیکردن عیب میدونستم الانم بیشتر جاها هست متاسفانه

دقبقا منم همین فکررومیکنم

من و داداشام از خونوادمون خجالت میکشیم خیلی رسمی هستیم با همسرامون تو خانواده

ولی خانواده همسرم خیلی همه با هم راحت، حتی زن و شوهر تو شب نشینی کنار هم دراز میکشن و خیلی راحت با هم حرف میزنن

2738
اره درسته دقیقا وقتی تو جمعی ببینی بازم بهت توجه داره حالا نه که بیاد بچسبه بهت ولی کلا ن که کلا فرا ...

من شوهرم همیشه تو جمع یواشکی چشمک میزنه یا بوس میفرسته برام گاهی هم ازم تعریف میکنه جلو خانوادش

چرا ما برعکسیم

تو خونه اونها هی به من میچسبه

وای از خجالت اب میشم.

قلقلک میدم میزنم بغل 

وای یادم افتاد عصبی شدممم😥😥😥

چقد دوست دارم اون لحطه داد بکشم روش

علاف سایتم😑😑😑مادر ی دختر عاقل ومودب😍😍خوشحالمم که دخترم تربیتش خوبه😄😍😍انشالله میتونم همینطور جلو برم برا تربیتش😍😍زیاد میام سایت کم چت میکنم😑اگه جایی ریپلایم کردی لایکت کردم فک نکنید حق با شماست😊فقط حال ندارم چت کنم😕سایت شده سرگرمیممم😔ولی رفیقی ندارم😮گاهی وقت بدون مخاطب وتایپک خاصی ساعت ها داخلش چرخ میزنم😮😑ولی نمیتونم دل بکنم ازش😕
2706