2737
2739
عنوان

بامردایی که توخونه مادراشون رفتارشون عوض میشه چه رفتاری بایدکرد

| مشاهده متن کامل بحث + 789 بازدید | 67 پست
من بیشتر کتابای روانشناسی خارجی میخونم ایرانی دوست ندارم

اشتباه کارت همینه که ذهنت رو بسته نگه داشتی

دوستان بیاید کلمه بذار رو درست بنویسیم به این فکر کنید اگه خواستین یه جایی فرم پر کنین یا به شخص مهمی پیام بدین اونوقت بزار بنویسین مطمئنا طرف مقابل دیگه اهمیتی قائل نمیشه.ممنون گل ها😘درستش بذار هست چیزی رو در جایی بذاری!یا بذاری کسی کاری کنه(اجازه دادن)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اشتباه کارت همینه که ذهنت رو بسته نگه داشتی

نه عزیزم بسته نیست ولی حتی اگه به دانشمنداهم نگاه کنی هیچکدوم باهم یه عقیده ندارن و اینکه من از سن۱۳سالگی تا الان حداقل هفته ای۳تا کتاب میخونم چیزی حدود۵۰۰تا کتاب یا خیلی بیشتر مطالعه کردم. اینقد مغرور نشو با چندتا کتاب خوندن 

ذهن انسان به سمتی رفته که با یه کلمه تصمیم میگیره مثلا تو میگی نویسنده ذهنت هیچ عکس العملی نمیده فعلا ولی تا کلمه خارجی بیاد سریع ذهنت شروع میکنه به کنکاش

ذهنت رو رها کن اگه چیزی که خوبرو با یک کلمه به خودت ممنوع کنی که دیگه نمیتونی فکر کنی و این میشه گم کردن فطرت که الان دچارشیم یعنی بی فکری و رها نبودن فکر!

دوستان بیاید کلمه بذار رو درست بنویسیم به این فکر کنید اگه خواستین یه جایی فرم پر کنین یا به شخص مهمی پیام بدین اونوقت بزار بنویسین مطمئنا طرف مقابل دیگه اهمیتی قائل نمیشه.ممنون گل ها😘درستش بذار هست چیزی رو در جایی بذاری!یا بذاری کسی کاری کنه(اجازه دادن)
2731
نه عزیزم بسته نیست ولی حتی اگه به دانشمنداهم نگاه کنی هیچکدوم باهم یه عقیده ندارن و اینکه من از سن۱۳ ...

من حرفی ندارم فک کردم با کسی طرفم که میتونم باهش صحبت کنم که حرفی که میزنم رو میفهمه

ببین ما کتاب نمیخونیم که به وقتش بگیم من کتاب میخونم و تو نمیخونی پس خاک توسرت که نمیخونی!! کتابو میخونیم که در وقت لازم با طرف مقابلمون تبادل نظر کنیم

و بازهم تو ذهنت با یک کلمه محدود میشه نمیخوام توهین کنم این مریضی هممونه جدی میگم 

همه ی انسان ها ذهنشون بسته شده ؟؟  مثلا من میگم چون من کتاب خیلی خوندم هرکی مخالفه منه پس کتاب نخونده!! ذهنتو رها کن!!!

با همه شوخي ميكنه هزار بار گفتم با من حق شوخي نداري منم جوري گوشيو روش قط كردم و ضايعش كردم دفعه بعد ...

😁😁شوخی بدی میکنه؟؟در حد تحقیر کردن؟؟؟؟

من شوهرم کوچیکم نمیکنه ولی خب یه سری ازشوخی و  رفتاراش کلا تو جمع عوض میشه یهو،منم چندین بار گفتم بزار منم تو جمع مثل خودش رفتار کنم،ولی در آخر به این نتیجه میرسم که شخصیت خودمو پیش بقیه بد جلوه ندم و بی احترامی نکنم،میریزم تو خودم

😁😁شوخی بدی میکنه؟؟در حد تحقیر کردن؟؟؟؟ من شوهرم کوچیکم نمیکنه ولی خب یه سری ازشوخی و  رفتارا ...

نه خنك بازي 😏

خدایا …در جست‌وجوی آنچه کهبرایم مُقدر نکرده‌ ايخسته‌ ام مکن ش  
2740