2737
2734

😂کلا دومتر اونور تر قشنگ تااااار هیچی نمیبینم 

حالا عروسی داریم نمیدونم چیکار کنم اگهو نرم پیششون فک میکنن خودمو میگیرم 😢

پول هم ندارم برم دکتر فعلا 

نیازی نباشد ما را به هیچ احدوالناسی جز اللّٰـه...  به‌قِضاوت‌کنندگان‌بگویید‌،اندکی‌صَبرحوادث‌ِروزگار‌می‌چرخد.!:)❤️‍🔥🌾... 

چند؟ عینک نداری

فقط 5 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
مگه عینک نداری؟

عینک دارم  

بزنم مسخره نیکنن هیچکس تو عروثی عینک ننیزنه

نیازی نباشد ما را به هیچ احدوالناسی جز اللّٰـه...  به‌قِضاوت‌کنندگان‌بگویید‌،اندکی‌صَبرحوادث‌ِروزگار‌می‌چرخد.!:)❤️‍🔥🌾... 
عزیزم منم چشمام ضعیفه عینک میزدم قبل ازدواج الان لنزمیزارم اگه استیگمات نیستی میتونی لنزرنگی بگیری ب ...

چن گرفتی لنزو؟ 

2740
عینک دارم   بزنم مسخره نیکنن هیچکس تو عروثی عینک ننیزنه

ای وای چه قدر سخته درکت میکنم 

ولی چاره دیگه ای نیست که یا باید بزنی یا هم اینکه نمیبینیشون

یه صلوات میفرستی برام؟ اگه فرستادی بگو منم براتو بفرستم🌱
ای وای چه قدر سخته درکت میکنم  ولی چاره دیگه ای نیست که یا باید بزنی یا هم اینکه نمیبینیشون

اره ☹️💔 

ای خدااا🥲

لنز طبی بگیر ماهانه اش است از وقتی بازش کنی تا وقتی مصرف کنی یک ماه وقت داری ارزونم هست ۳۰۰ تومنه ماهانش

و اینک میری میگی شماره چشمم فلانه همونجا امادشو بهت میدن دیگ‌مث عینک نیس ک بسازنش

فقط 5 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
چن گرفتی لنزو؟ 

بستگی به شماره چشمات داره واستگیماتیش  من پارسال گرفتم ۲میلیون البته من بی رنگ گرفتم ولی اگه چشمات استیگمات نباشه رنگی هم میتونی بگیری من ازعمل میترسم خدابخوادمی خوام برم لیزیک خسته شدم نگران نباش سرسنگین باش اول معاشرتته کسی زیادتوقع نداره من کاملادرکت میکنم منم بدون عینک کورم 🥴

فقط خدا❤️❤️❤️
2706