2733
2734
عنوان

چشام خیلی ضعیفه موندم تو مراسم چطور خانواده نامزدمو بشناسم

| مشاهده متن کامل بحث + 265 بازدید | 19 پست
لنز طبی بگیر ماهانه اش است از وقتی بازش کنی تا وقتی مصرف کنی یک ماه وقت داری ارزونم هست ۳۰۰ تومنه ما ...

عهه چهوب پس 

اگه تو این قیمتی باشه

نیازی نباشد ما را به هیچ احدوالناسی جز اللّٰـه...  به‌قِضاوت‌کنندگان‌بگویید‌،اندکی‌صَبرحوادث‌ِروزگار‌می‌چرخد.!:)❤️‍🔥🌾... 
عینک دارم   بزنم مسخره نیکنن هیچکس تو عروثی عینک ننیزنه

یه روزی یه نفر بود که چشماش ضعیف بود بخاطر اینکه دیگرون مسخره ش نکنن و بهش نکن عینکی هیچوقت عینک نمیزد،یه روز جلوی پاش یه گودال بود و چون چشماش ضعیف بود گودال رو ندید و افتاد توش پاش شکست ،از اون به بعد لنگ میزد ،همه وقتی میخواستن صداش کنن میگفتن فلانی چلاق....بخاطر اینکه بهش نگن عینکی چلاق شد ....این یه حکایته....بخاطر دیگرون با خودت اینکار رو نکن .

فقط 20 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عهه چهوب پس  اگه تو این قیمتی باشه

من همین تازگی گرفتم ۳۰۰

با مایع و ایناش شاید بشه ۵۰۰

خیلیم خوبه واس مهمونی

فقط 2 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...