2733
2739
عنوان

خانومایی که تهران زندگی میکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 947 بازدید | 108 پست
طرز فکر پایین نیست دیدم😐😐 مثلا شهرهای دیگه رانندگیشون خیلی بدتر از تهران  یا مثلا زن رانندگی ...

الا اي داور دانا تو ميداني که ايراني

چه منتها کشيد از دست اين تهران و تهراني

تو اي بيمار ناداني چه هذيان و هدرگفتي

برشتي کله ماهي خور بطوسي کله خرگفتي

قمي را بد شمردي اصفهاني را بترگفتي

جوانمردان آذربايجان را ترک خرگفتي

ترا آتش زدند و خود بر آن آتش زدي دامن

الا تهرانيا انصاف ميکن خر تويي يامن

انشاله که راه میاد.  اخه اذر ماه مستاجر هم کم پیدا میشه و چون فصل جا به جایی نیست ایشاله که را ...

باورت نمیشه اینجایی ک من هستم با اکراه قبول کردم. ک بشینم همسرم. قول داد سال بعد حتما جا ب جا میشیم ولی از چن ماه بعدش یهو همه چی ب طرز عجیبی گرون شد الان بعد سه سال دارم دعا میکنم. ک. بتونم. اینجا زندگی کنم 😑😑😑

خدایا شکرت 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الا اي داور دانا تو ميداني که ايراني چه منتها کشيد از دست اين تهران و تهراني تو اي بيمار ناداني ...

هرچی میگی بگو من دیدم که میگم کل جد آبادم تهران بودن

نمیگم تهران چیزی هست 

ولی فرهنگ تهران وپول و امکانات متمرکز رو تهران این خیلی بده ولی این واقعیته 

به نام خدا ...شوهر عزیز مخ شریفی امیر کبیری من که اومدی زندگیم و قدت ۱۸۰ و وزنت ۷۳ و ورزشکاری خوشگل بور خوشتیپی چشمات رنگیه استاد دانشگاهی مخ مخ مخایی و شاعری و دوستم داری و ویزات اومده وضع مالیتم خوبه عاشقم عاشقم از خدا ممنونم تو رو بهم داد علیرضا ۳۳ ساله 😀😀😀😇😇دعا کنید بهش برسم مگه چی میشه صلواتتتتت.....بااخلاق باشه،باشعورباشه،خانواده دارباشه،همیشه بخودمو خانوادم احترام بزاره،تموم زندگیش من باشم ،منودرک کنه وتوجه ومحبت داشته باشه بهم همیشه،ازتمووووم خوبیا سیرابم کنه واینه یه مادری داشته باشه عین فرشته ها مهربون وعروس دوست........پسر خوشگل ناز که خیلی زود داری کارهاتو میکنی تا زود زود همین روزها انشاءالله به حق امام حسین بیای  و ازم خواستگاری کنی چشمای سبزتو دوست دارم خیلی خیلی خیلی چشمات قشنگه مرسی که همش فکر منی و بهم پول دادی که آتلیه خوب عروسی بگیریم و برات مهم نیست مرسی که باشعوری و قدر خوبی و انتظارم میدونی  مرسی که توی زبان کمکم کردی و مرسی که عاشق و دیوانه و خل منی و زحمت میکشی نون برای بچه های خیلی خوشگلمون دراری
2742
طرز فکر پایین نیست دیدم😐😐 مثلا شهرهای دیگه رانندگیشون خیلی بدتر از تهران  یا مثلا زن رانندگی ...

اتفاقا همه جا از رانندگی خراب تهرانی ها گله میکنن

بعدم توی همین تهرانشم توی کوچه خلوت بری سریع یکی میفته دنبالت با تیکه میندازه یا هی میگه میشه وقتتو نو بگیرم میشه وقتتونو بگیرم😒درمورد حجابم اتفاقا تو بعضی از مکانا یکم روسریت بره عقب ۱۸ نفر ب سمتت هجوم میارن و میخان نصیحتت کنن ک گلم مراقب حجابت باش

جدیدا هم همه متاسفانه از فرهنگ تهرانی ها دارن ایراد میگیرن ک تو این کرونا تا تعطلات میشه میرن شمال

همه جا هم ادمای خوب داره

هم ادم با سطح فکر پایین 

اینکه بگیم شهرستانا بی فرهنگن نشون میده ک خودمون هیچ بویی از با فرهنگ بودن نبردیم😒😒😒

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱
من یک زن ساده ی بی آرایش و آلایش شهرستانی برام ارجح هست به زن از خود راضی پولدار تهرانی

چرا اکثریت ک خارج ازتهرانن همچین فکری میکنن؟کی گفته همه تهرانیا پولدارن و از خود راضی ؟؟؟

شمام فرقی با همونا ک ب ترک وکرد توهین میکنن نداریا حواست  هست؟

2740
اتفاقا همه جا از رانندگی خراب تهرانی ها گله میکنن بعدم توی همین تهرانشم توی کوچه خلوت بری سریع یکی ...

باشه شما درس میگی😁

به نام خدا ...شوهر عزیز مخ شریفی امیر کبیری من که اومدی زندگیم و قدت ۱۸۰ و وزنت ۷۳ و ورزشکاری خوشگل بور خوشتیپی چشمات رنگیه استاد دانشگاهی مخ مخ مخایی و شاعری و دوستم داری و ویزات اومده وضع مالیتم خوبه عاشقم عاشقم از خدا ممنونم تو رو بهم داد علیرضا ۳۳ ساله 😀😀😀😇😇دعا کنید بهش برسم مگه چی میشه صلواتتتتت.....بااخلاق باشه،باشعورباشه،خانواده دارباشه،همیشه بخودمو خانوادم احترام بزاره،تموم زندگیش من باشم ،منودرک کنه وتوجه ومحبت داشته باشه بهم همیشه،ازتمووووم خوبیا سیرابم کنه واینه یه مادری داشته باشه عین فرشته ها مهربون وعروس دوست........پسر خوشگل ناز که خیلی زود داری کارهاتو میکنی تا زود زود همین روزها انشاءالله به حق امام حسین بیای  و ازم خواستگاری کنی چشمای سبزتو دوست دارم خیلی خیلی خیلی چشمات قشنگه مرسی که همش فکر منی و بهم پول دادی که آتلیه خوب عروسی بگیریم و برات مهم نیست مرسی که باشعوری و قدر خوبی و انتظارم میدونی  مرسی که توی زبان کمکم کردی و مرسی که عاشق و دیوانه و خل منی و زحمت میکشی نون برای بچه های خیلی خوشگلمون دراری
من ۴ گوشه ایران رفتم اینطور نیست

بله بله

امکانات و رفاه 

امکانات و رفاهش برای کسیه که پول داشته باشه واسه همه ی تهرانیا نیست

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑
وقتی که برای حقیر کردن افراد از واژه شهرستانی یا دهاتی استفاده میشه پس منظور چیه

اولا ک اون بیشعورایی ک همچین حرفی میزنن همه نیستن

تهران بالای 10"میلیون جمعیت داره ینی همه ده میلیون همچین عقیده ای دارن؟

اینم بگم بهت خود تهران هیچچچچ فرهنگ اصیلی نداره 

هرکی میگ جد اندر جد تهرانی هستیم باور نکن بشین بهش دو ساعت بخند اگ اصیل باشن واس اطراف تهرانه مثل لواسانات وشهرری و..... ن خود تهران امروزی

دوست قشنگم من شمارو نمیشناسم و بهت حق میدم ولی بدون همشون  اینجور نیستن

واقعا متاسفم برای این طرز فکرت  من بااینکه خودم تهران زندگی میکنم ولی با شنیدن این حرفت افسوس ...

دقیقا این دوستمون همینکه فکر میکنه هرکی تو شهر بزرگتر زندگی کنه فرهنگش بالاتره 

دقیقا نشان دهنده فرهنگ پایین خودشونه 

خانمی که گفتی تهران فرهنگش بیشتره 

تو این ایام کرونا ی سر بیا شیراز ببین چقدر قشنگ رعایت میکنن مردم

ی نگاه هم به تهرانی های عزیز بنداز 

همسرمن چندوقت پیش تهران بود پس روهوا حرف نمیزنم 

البته که منظور من همه تهرانی های عزیز نیستن❤

@نازیجون1پریجون   خانمی تاپیک ترکید جریان چی شد

💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
2706