2733
2734
عنوان

خانومایی که تهران زندگی میکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 947 بازدید | 108 پست

اگ واقعا میخوای زندگیتو جمع کنی و بیای تهران با این دلیلا باور کن یکم تلاش بیشتری بزاری پاشی بری  ی کشور دیگ خیلی بهتره من خودم 15 سال اول زندگیم ته بودم بعد اومدیم ی شهر دیگ سه جهارسالی میشه، تهران بزرگ شدم همه کسوکارم اونجاست من واقعا عاشق تهرانم و واقعا تهرانو ترجیح میدم نمیدونم چجوریی بگم بهت ولی تهران با اینک خیلی بهتر از شهرای دیگست ولی اونقد ارزش نداره ک کل زندگیتو برداری بیاری وقتی ریشت ی جا دیگست

اگ جات بودم ب خارج از ایران فکر میکردم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
وای خدا کمکتون کنه خیلی سخته حرفت درسته

اینجا ذر قبال خدمات رفاهی ک هست پول خیلی خوبیم میگیرن.. میخوام برای دختر سه سالم کاپشن بخرم.. زیر 400 تومن نیست..تازع چیز خیلی معمولی ک پسند نکنی...  حق هم دارن اجاره مغازه های بالایی دارن.. 

خدایا شکرت 
واقعا متاسفم برای این طرز فکرت  من بااینکه خودم تهران زندگی میکنم ولی با شنیدن این حرفت افسوس ...

طرز فکر پایین نیست دیدم😐😐 مثلا شهرهای دیگه رانندگیشون خیلی بدتر از تهران 

یا مثلا زن رانندگی میکنه بوق میزنن متلک میندازن تهران اصلا اینطوری نیست 

یا مثلا حجابت بد باشه تهران بهتر نگاه میکنن شهرستانا خیلی بدجوریه تهران البته جای خوب و بد داره زیر آزادی کلا شبیه همون شهرستانه اینا واقعیت حالا قبول نکن

به نام خدا ...شوهر عزیز مخ شریفی امیر کبیری من که اومدی زندگیم و قدت ۱۸۰ و وزنت ۷۳ و ورزشکاری خوشگل بور خوشتیپی چشمات رنگیه استاد دانشگاهی مخ مخ مخایی و شاعری و دوستم داری و ویزات اومده وضع مالیتم خوبه عاشقم عاشقم از خدا ممنونم تو رو بهم داد علیرضا ۳۳ ساله 😀😀😀😇😇دعا کنید بهش برسم مگه چی میشه صلواتتتتت.....بااخلاق باشه،باشعورباشه،خانواده دارباشه،همیشه بخودمو خانوادم احترام بزاره،تموم زندگیش من باشم ،منودرک کنه وتوجه ومحبت داشته باشه بهم همیشه،ازتمووووم خوبیا سیرابم کنه واینه یه مادری داشته باشه عین فرشته ها مهربون وعروس دوست........پسر خوشگل ناز که خیلی زود داری کارهاتو میکنی تا زود زود همین روزها انشاءالله به حق امام حسین بیای  و ازم خواستگاری کنی چشمای سبزتو دوست دارم خیلی خیلی خیلی چشمات قشنگه مرسی که همش فکر منی و بهم پول دادی که آتلیه خوب عروسی بگیریم و برات مهم نیست مرسی که باشعوری و قدر خوبی و انتظارم میدونی  مرسی که توی زبان کمکم کردی و مرسی که عاشق و دیوانه و خل منی و زحمت میکشی نون برای بچه های خیلی خوشگلمون دراری
ما پونک. دعا دعا میکنم صاحبخونه امسالم باهامون راه بیاد 

انشاله که راه میاد. 

اخه اذر ماه مستاجر هم کم پیدا میشه و چون فصل جا به جایی نیست ایشاله که راه بیاد. ما تازه ۵۰۰ هم اجاره میدیم شوهرم میگه پول پیش بخواد میدم ولی اجاره نمیدم اگه بگه اجاره میخوام باید پاشیم همش ۱ سال اینجاییم دوباره اسباب کشی😪😭😭😭

کسی هم نگفت ایراد داره ولی دروغ چرا کیش را شهر زندگی نمیدونم رشت باز شهره

ولی من هر وقت سفر میرم کیش واقعا حسرت میخورم به زندگیشون

عضو گروه زرد. وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۲ هدف اصلی ۵۹
من بعد ۶ سال زندگی ته تهران اصلا دوسش ندارم

به نظرم از دور قشنگه تهران این زندگیای لاکچری که تو فیلما نشون میدن مگه مال چند درصد افراده؟ 

عضو گروه زرد. وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۲ هدف اصلی ۵۹
2706