2737
2734
عنوان

از خونه پدرشوهرم با حالت قهر اومدم بیرون...

| مشاهده متن کامل بحث + 1008 بازدید | 85 پست
عزیزم...با مامانت نفرین کردین ؟😂😂😂😂😂😂

اره من همه چیو ب مامانم میگم این داستان خیلی افتضاح بود

طولانیه سر خونس 

منت میذارن با کلی اصرار منو اوردن اینجا حالا هم دلمو میشکونن

اگه اینکارو نمیکردن الان خونه داشتیم  صاحبخونه بودیم

شوهرمم پشیمونه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دقیقا مثل مادر شوهر من. جرات نداری باهاش حرف بزنی از کاه کوه میسازه هر چیزی میگی اگر منظور هم نداشته باشیم از توش یه منظوری در میاره دعوا راه میندازه بعد خودش همه حرفاشو با منظور و نیش دار میزنه یک متر زبون داره. ما نباید چیزی بگیم ولی اون همش باید دهنشو باز کنه ما رو ناراحت کنه و دلمونو بشکنه. 

هر کسی امضامو دید میشه برای خونه دارشدنم یه صلوات بفرسته 🙏
دقیقا مثل مادر شوهر من. جرات نداری باهاش حرف بزنی از کاه کوه میسازه هر چیزی میگی اگر منظور هم نداشته ...

خودشو بالاتر میبینه مادرشوهر منم اینجوریه ..ی حرف بی منطور میزنیا .‌بدبرداشت میکنه اصن کارم ب جایی رسید رفتم تاپیک زدم مادرشوهرم بدبرداشت میکنه برو بخون 🤣🤣🤣🤣😐😐😐😐😐😐

خانوما بد برداشت نکنیدا من ی ادم ضعیف بودم خیلی اذیت شدم ک اینجوری شدم

از دست شوهرم هم مادرشوهرم

خیلی عصبی و حساسن از ی حرکت کوچیک داستان درست میکنن

شوهرم ی کم اوکی شده اروم شده ولی مادرش 

دگ نتونستم تحمل کنم اولین بار بود

2740
آخه هر کاری میکنم خفه خون نمیگیره پیرزن احمق...

😂😂😂اروم باش کلا مادرا همینن دیگه مخصوص رو پسراشون ک دوس ندارن باکسی تقسیمشون کنه 

من خودم‌ب شخصه پسرم ده ماهشه دوس  ندارم حتی باباشم نزدیکش بشه ،😓😂

خوب تصمیم گرفتی چیکارش کنی زنگ زدی فحش کشش کنی یا ن 🤣🤣🤦‍♀️🤦‍♀️شوخی کردم چیکارمیخای بکنی 

نمیرم خونه ش دیگه ..التماسمم بکنه رفتاراشو به روش میارم شاید آدم بشه..مگه داره نونمو میده یا روزی م دستشه ؟ گور پدرش و هفت پشت جد و آباد عوضی ش

سَلامُ لِلَّذینَ اُحُبُّهم عَبَثًا...
😂😂😂اروم باش کلا مادرا همینن دیگه مخصوص رو پسراشون ک دوس ندارن باکسی تقسیمشون کنه  من خودم‌ب ...

نه این آخه زیادی دور برداشته فکر کرده آدم مهمیه..باید بنشونمش سرجاش

سَلامُ لِلَّذینَ اُحُبُّهم عَبَثًا...
نمیرم خونه ش دیگه ..التماسمم بکنه رفتاراشو به روش میارم شاید آدم بشه..مگه داره نونمو میده یا روزی م ...

اره بهش بگو بابا ..تا بخش نگی فک کرده خری بللانسبت ..حسابتو یکسره کن باهاش نهایتا قطع رابطه میکنی دیگه ولش از روش چی دیدب ک از ک ...و ..ش ببینی 

خودشو بالاتر میبینه مادرشوهر منم اینجوریه ..ی حرف بی منطور میزنیا .‌بدبرداشت میکنه اصن کارم ب جایی ر ...

خوندم مادر شوهر منم همینه. هر چی خودش بگه درسته. خیلی هم مغرور.  بقیه دروغ گوان خودشون راست گو. پدر شوهرمم زن ذلیل. هر چی زنش بگه تایید میکنه

هر کسی امضامو دید میشه برای خونه دارشدنم یه صلوات بفرسته 🙏
2706