2726

مادرشوهرم خودش هرجور دلش میخواد با آدم حرف میزنه و بعد انتظار داره هیچی جوابشو ندی..از تمام حرفا یه چیز بد برداشت میکنه و بد جواب میده..من بارها بی منظور حرف زدم باهاش ولی اون یجوری جوابمو داده ک واقعا دلم شکسته..بعد دیشب خونه ش بودیم باز شروع کرد چرت و پرت گفتن..منم جواب دادم حرفشو..بعد برگشته میگه تو چرا انقد حساسی ؟؟،!!! منم گفتم شما بیشتر از من حساسی ..آدم جرات نمی کنه باهات حرف بزنه..بعد هی گفت سعی کن این اخلاقتو ترک کنی چون زندگی اینجوری واست سخت میشه 😐😐😐😐..منم گفتم من از موقعی ک برخوردای شما رو دیدم منم حساس شدم شدم مثل خودتون..اونم هی داشت منو محکوم میکرد و خودشو بیگناه جلوه بده..منم معذرت خواهی کردم و گفتم بهتره دیگه نیام اینجا...و بلند شدم اومدم بیرون...حالا زنگ زده ب شوهرم هی میگه من که منظوری نداشتم و فلان و بهمان..امروزم شرکت بودم زنگ زد ب گوشی م حوابشو ندادم واقعا حوصله شو نداشتم..شوهرمم میگه من کلی تعریفتو کرده بودم پیش خانواده م و تو خراب کردی همه چیو..منم گفتم چون تو تعریف کردی بزارم مادرت هر چی میخواد بهم بگه ؟ باید چیکار میکردم ؟؟!! پدرشم هی داره بهش میگه ما تنهاییم چرا زنت نمیخواد بیاد خونه ما دیگه ؟؟!!..واقعا دیگه تحملشونو ندارم

سَلامُ لِلَّذینَ اُحُبُّهم عَبَثًا...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوب کردی

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2728

4 بار ک شوهرت تنها رفت اونم باهات درست برخورد میکنه

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و دختر و پسرم سالم وسلامت بزرگ میشمن مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
چقدر حساسید و چقدر جرات دارید اینجور با مادرشوهر و خانواده شوهرتون حرف میزنید و تا میکنید!!

قللا اینجور نبودم از بس هی چرت میگه واقعا دیگه تحملشو ندارم 

سَلامُ لِلَّذینَ اُحُبُّهم عَبَثًا...

توضیح بده بگو چی گفت .. ولی تجربه ثابت کرده هیچوقت جلوی خوانواده شوهر نباید جوابشونو بدی بذار این کار رو همسرت انجام بده .. تو خودت رو بد نکن 

🐣خاطره زایمان سزارین من آوین عزیزم در تاریخ ۱۲ آبان سال ۱۴۰۰ بدنیا اومد و دنیای من و باباش رو زیباتر کرد 🥰❤👶🏻                                                                            شمایی که دارید امضای من رو میخونید:🌹 لطفا برای شِفای همه ی مریض ها یه صلوات بفرستید 🌹                                  
2706