2733
2739
عنوان

از خونه پدرشوهرم با حالت قهر اومدم بیرون...

| مشاهده متن کامل بحث + 1004 بازدید | 85 پست
نه والا هیییچ حرفی بزنیم پوستمون میکننن!!

عزیییییزم

👨👩آقا و خانم محترم وقتی از شما سؤال میکنن اینطور پاسخگو باشید...:میپرسند شما متأهل هستین یا مجرد؟بگویید متعهد هستم, چون که...:تجربه نشون داده نه مجرد بودن نشانه تعلق خاطر نداشتن به کسی هست نه متأهل بودن نشونه تعهد و وفاداری...همه قراردادها را که روی کاغذهای بی جان نمینویسند...بعضی از عهدها و قولها را روی قلبهایمان مینویسیم... حواسمون به این عهدهای غیر کاغذی باشه شکستنشان یک انسان رو میشکنه😞💔  آقای محترم خوب دقت کن روز اول شروع زندگی رو یادت میاد...؟   حتما یادت میاد چه عاشقانه ها و چه اظهار علاقه های دو نفره داشتی... خانم محترم خوب دقت کن روزای اول شروع زندگی رو یادت میاد...؟ حتما یادت میاد چه ناز کردنها و چه خوشیهای دو نفره داشتی... تو رو خدا پایبند باشید به هم دیگه. تو زندگی زناشویی هم دیگرو بپرستید.   آقا حالا که متأهل شدی متعهد شو...   زندگی زناشویی حرمت داره... مرد اونکه خیانت بتونه بکنه اما نکنه...خانم محترم انتقام گرفتن در زندگی معنا و مفهومی نداره و تا با همسرت دعوات شد, افکار پلید رو از ذهنت دور کن😡 پایه زندگی هر مردی شما خانمها هستین...    خدا حفظ کنه همه خانمهای پاکدامن رو.
اصن خوششون میاد یکی ک توجمع ساکته و سر ب زیره خجالتیه ..برن کوکش کنن اذیتش کنن ..اینجاس ک باید زهرچش ...

ارره من کلا ادم ساکتی بودم خانه پدریم.. پدرم خیلی دوسم داشت که ارومم ولی از وقتی امدم خونه اینا شدم دیونه.. هی انگلکم میکنن.... جوابشون بدی میگن دعواییه ندی میگن خله.. دیونم کردن خودش و شش تا دخترش و پسراش و عروساش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیرم خونه ش دیگه ..التماسمم بکنه رفتاراشو به روش میارم شاید آدم بشه..مگه داره نونمو میده یا روزی م ...

گووور پدرشون واقعا.... مال من دروغگو زورگو متکبر ببشعوره.. میگه هیچکدام از پسرام نباید کار کنن جز این پسر میگه پیش شوهرت نشین پیش مادرعروسش غیبتم میکنه همه ازش زده شدن شده تنها فقط دختراش دورشن عروساش نگاش نمیکنن

2728
قللا اینجور نبودم از بس هی چرت میگه واقعا دیگه تحملشو ندارم 

ب نظرم حق با توعه .بدم میاد از ادمایی ک دهنشون الکی بازه و چرت میگن باید جوابشونو داد تا دهنشونو ببندن و ب خودشون اجازه ندن هرچی ب دهن و ذهن مریضشون رسید بگن.دوبار ک جواب بگیرن سکوت میکنن.حالا میخواد مادر شوهر باشه یا خواهر شوهر فرق نداره مهم اینه ک همون قدر ک انتظار احترام از عروس رو دارن بااااید خودشونم احترام بزارن و بالاتر بودن سنشون مجوز گفتن هر حرف و دخالت و بی احترامی نیست.

شوهرم هیچی نمیگه..خودم باید دفاع کنم از خودم..اگه شوهرم پشتم بود ک دیگه غمی نداشتم

کمتر برو و فقط با شوهرت برو وقتی میبینی اینطوری عقربه و نیش میزنه دلیلی نداره بری پیشش.

2738
ب نظرم حق با توعه .بدم میاد از ادمایی ک دهنشون الکی بازه و چرت میگن باید جوابشونو داد تا دهنشونو ببن ...

حالشو میگیرم عزیزم🤣

سَلامُ لِلَّذینَ اُحُبُّهم عَبَثًا...