2129
2106
عنوان

رابطه شوهرم با دختر دایی ش

2435 بازدید | 103 پست

شوهرم یه دختر دایی زشت داشت هیچکی نمیگرفتش شوهر کرد به یه پسر خوشگل 😐

عروسی ما واونا تقریبا همزمان بود حالا ما یه بچه7ساله داریم دومی تو راهه. ولی اون نازاست. 

منم دلم براش میسوخت وهمش براش دعا میکردم ودوسش داشتم.حالا چن وقته همسایه شدیم. حالا هی خودشا آرایش میکنه وموهاشا میریزه بیرون میاد جلو شوهرم لوس بازی درمیاره. دختر بود خوب بودااا. مامان باباشم الکی با من بد شدن وهمش دنبال اینن زندگی ما را بپاشونن😭چرا آخه😭😭😭😭😭

پیج اینستاگرامم فالو شه: anataset 🛍  مادر از وقتی تو رفتی شادی به تقویمم برنگشت🤍 نه شاخم نه معروفم. من یه کاربر معمولی هستم، منو تو تاپیکای با عنوان معروفترین یا شاخ ترین کاربر تگ نفرمایید. با سپاس✋🏻من پر از اشتباهم، آدم خوبی نیستم، نسبت به خیلیهاتون سنم بیشتره، شاید تو بعضی چیزا تجربه م بیشتر باشه اما هیچ ادعایی ندارم. تجربه ی زندگی مشترک ندارم، بنابراین خیلی از نظراتم از روی احساس صرف یا منطق صرف هست، پس قطعا نمیشه روشون تکیه کرد. من معصوم نیستم🤷‍♀️ کاشکی دنیا یادش بره ما رو، نبینیم طلوع آفتاب رو 🥀 درخواست دوستی ممنوع حتی شما دوست عزیز🤝

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2124

وا مگه شوهر نداره 

مگه شوهرت بهش نظر داره 

بیخیال بابا بذار اونقدر جلب توجه کنه تا بمیره

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستی...خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم... بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی... فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم...اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی احساس خودت به تمام بنده هایت...آری حس مادری را میگویم 😍😍

شوهرتم نگاش میکنه و بهش توجه نشون میده‌؟ 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

یه صلوات مهمکنم‌میکنید؟

اگه لطف کنیدو منو و ارزوهامو یه صلوات مهمون کنید ممنون میشم دوستای دوست داشتنی ! خدایا ، خدای خوب و مهربونم بخاطر این همه نعمتی که همیشه دراختیارم بوده و قدرشو ندونستم الان یباره میگم شکرت ! پیشاپیش ممنونم که منو به همه خواسته هام میرسونی و ارزوهام و بزودی خاطره  میکنی واسم ! 
2050

کم محلی. وقتی میاد خونتون خیلی سرد باهاش برخورد کن.یعنی وقتی اومد خونتون.فقط بهش بگو سلام دیگه هم چیزی نگو.

منم مشکل تو را داشتم. ولی از بس سرد برخورد کردم. دیگه یارو نیمد خونمون

وا

میشه برام دعا کنین من خونه دار بشم؟؟یه خونه شخصی و حیاط دار که مال خودم باشه...یه خونه که مادرشوهرم نیاد هردفعه گوشزد کنه که ما دادیم شما نشستین....یه خونه که بدون مزاحم منو دخترم توش بازی کنیم ...و کسی نگه هیسسس یواش تر...خدایاا برا تو که کاری نداره ...فقط کافیه یه نگاه کنی اونقت منم خونه دار میشم...خسته شدم خدایا..تورو خدا دعام کنین

توام خودتو خوش تیپ و شیک کن برو...طوری باش کنار همسرت ک از این غلطا نکن ...بعدشم اون ب چش همسرت نمیاد ک ...اون داره خودشو کوچیک میکن....ت عاقل تر از این حرفا باش ...

برای رسیدن ب ارزوم صلوات بفرستین خوشگلا، مچکرم😍❤

ضمنا از کلمه نازا خوشم نیومد اصلا

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستی...خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم... بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی... فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم...اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی احساس خودت به تمام بنده هایت...آری حس مادری را میگویم 😍😍

چه بی شخصیت

زشت و نازا چیه

یکم ادبیات بهتری میتونستی بکار ببری

متاهل، متعهد💍خدای مهربون♥هیچ غیرممکنی برای تو وجود نداره.غیر ممکن های زندگیمو ممکن کن♥( مخالف سرسخت تاپیکهای حس ششم ببینم گزارش میزنم..لطفاً بچهای 15،14 ساله نه تو تاپیکهام بیان نه باهام همکلام بشن.چون این سایت واقعا جای این بچها نیست هدف از عضویتشونو خدا عالمه🤷🏼‍♀️

همه ي مخلوقات خدا زيبان

كلمه ي نازا اصلا قشنگ نيست

ب اميد خدا ك دوقلو حامله بشه

نماز درد را از بدنمان دور مي كند و سختي هاي روزگار را آسان مي كند و اگر با دعا همراهش كنيم ديگر چيزي محال نيست ب اذن الله 😍😍
1718