2737
2739
عنوان

خانمای تمیز بیاین عکس یهویی از آشپزخونه

| مشاهده متن کامل بحث + 297495 بازدید | 1811 پست
این لحظه یه میلیون بهم بدن هم حاظرنیستم ازتو جام پاشم برم عکس بندازم خخخ

یجوری گفتی دلم یه خواب راحت و گرم و نرم زیر پتو بغل شوهرمو خواست😢منم حامله بودم حال تورو داشتم بزار نی نی ت دنیا بیاد دیگ خواب ماب تعطیل

یه کاربر قدیمی و خسته م!!!                                                      امابه خاطر یه سری مسائل دلم خاست با کاربری جدید بیام از بهمن ۹۶ عضوم ولی تعلیقم کردن منم که از رو نرفته😁با اون یکی کاربریم اومدم                             

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😅😅😅😅آره بخدا خوش به حالشون اینم شانسمایه شماچراباردارنمیشین چن ماه اقدامین گلم

ما یه دختر ویه پسر داریم.یه دختر ویه پسر هم میخواهیم  منطورم همون بارداری اول که ادم تصمیم میگیره همینطور بود یکباره راحت میشدادم.شما بچه داری?

2728
2738
ولشکن بابابخداهمش الکی الان من خالم سقط داشت ۱۰ سالم جلوگیری داشت تنبلی داست تازه بخداپریودم نمیشد ۸ ...

ان شاءالله همه ی کسایی ک باردار نمیشن ب زودی باردار شن و دلشون شاد خیلی سخته واقعا همچنین شما دوست عزیز و بقیه دوستان🤲

🌹اللهم عجل لولیک الفرج🌹
ولشکن بابابخداهمش الکی الان من خالم سقط داشت ۱۰ سالم جلوگیری داشت تنبلی داست تازه بخداپریودم نمیشد ۸ ...

چی بگم یکی را داده صد نازو نعمت یکی را داده نان جو...من بخدا هیچ چیز رو ب راحتی ب دست نیاوردم همیشه جیگرمو خون میکنه بعد میده

2706