2737
2734
عنوان

💪مانکن های زیبا💪

| مشاهده متن کامل بحث + 343168 بازدید | 53717 پست
هزاران بار

اوه مای گااااد بقول اقانوری دتس رایت😂

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دیشب بچه ها اذیت کردن یادم رفت گزارش بدم

صبحانه نان فطیر چای   عسل

نهار برنج و قیمه و سالاد فصل و ماست

شام سالاد الویه و نان و گوجه

میان‌وعده ملون

مجاز ۱۵۲۰

مصرفی۱۴۷۶

@خزان_نارنجی    

مر مری ام 😍مامان دخملیا دوقلو هام و آوا جونم🥰پرانرژی و با انگیزه💪عضو گروه قرمز وزن شروع:۸۶  هدف اول:۸۳🔒هدف دوم:۸۰🔓هدف سوم:۷۷🔒 هدف چهارم:۷۴ 🔒هدف پنجم:۷۰ 🔓هدف آخررررر :۶۵🔐یبار تونستم بازم میتونم😍🤩
2742
سلام دیشب بچه ها اذیت کردن یادم رفت گزارش بدم صبحانه نان فطیر چای   عسل نهار برنج و قیمه و سا ...

ای جااانم دلم ضعف میره میگی اذیت کردن😂😂😂🤩🤩

❤سرگروه قرمز و نارنجی تاپیک رکورد سلامتی❤

سلام بچه ها 

من نان تافتون رو تو اپلیکیشن مانکن به صورت گرمی ثبت میکنم 

چون یه کف دست نونش واقعا سنگین تر از یه کف دست نون منه 

مشکلی نداره اینکارو میکنم؟نمیدونم چرا حس خوبی ندارم از این کار😂

+میشه بغلت کنم؟                                                  •نه...قراره تنهام بذاری و خاطرات امروز منو میکشه🥺-ترک کردنت، مثل این میمونه که قسمتی از وجود خودم رو گوشه ای رها کنم و برم.
2740
سلام بچه ها  من نان تافتون رو تو اپلیکیشن مانکن به صورت گرمی ثبت میکنم  چون یه کف دست نو ...

سلام عزیزم اصلش همینه که وزن کنی گرمی بزنی دیگه

سلام عزیزم اصلش همینه که وزن کنی گرمی بزنی دیگه

خود پشتیبانی مانکن هم همینو گفت میخاستم خیالم راحت شه😂 

خیلی وقته از رژیم دور بودم از 2100 کالری شروع کردم اعصابم خورده😭🔪

+میشه بغلت کنم؟                                                  •نه...قراره تنهام بذاری و خاطرات امروز منو میکشه🥺-ترک کردنت، مثل این میمونه که قسمتی از وجود خودم رو گوشه ای رها کنم و برم.
خود پشتیبانی مانکن هم همینو گفت میخاستم خیالم راحت شه😂  خیلی وقته از رژیم دور بودم از 2100 کا ...

نه خیالت راحت معلومه گرمی دقیق تر از کف دسته

چند کیلویی مگه؟

نه خیالت راحت معلومه گرمی دقیق تر از کف دسته چند کیلویی مگه؟

از هفتاد و خورده ای شدم 95😭

قدم175 استخونمم درشته

از هفتاد و خورده ای شدم 95😭 قدم175 استخونمم درشته

عه.اشکال نداره عزیزم 

به هدف کوچکت فکر کن .کلا فکر کن میخوایی ۵کیلو کم کنی و بری تثبیت و خلاااص.اینو گوشه ی ذهنت داشته باش

عه.اشکال نداره عزیزم  به هدف کوچکت فکر کن .کلا فکر کن میخوایی ۵کیلو کم کنی و بری تثبیت و خلااا ...

مرسی❤️ به نظر با این قد میتونم ب 65 برسم؟یا نه قدم اجازه نمیده

2706