2752
2739
عنوان

کیسه آب گرم بخرم برای روز های قاعدگی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 349 بازدید | 41 پست
آره اونا بهتره اینا خیلی الکیه سایزشم کوچیکه فقط خریدی هر 10 15 روز یکبار  آبش کن ک خراب نشه&nb ...

مثل دستکش ظرفشویی خراب میشه؟

دوست دارم تو سایت با هم دوست باشیم 🤝اگه کمکی ازم برمیاد برا کسی انجام بدم !✌️عاشق اون کاربر هایی هستم که به نظر هم احترام میزارن💜!از اون کاربر هایی که مدام درباره هم قضاوت میکنن متنفرم💩😡!اصلا خوشم نمیاد کسی تو تاپیک من چله و زیارت عاشورا و کسب و کار بدون اجازه تبلیغ کنه یا بحث تاپیک رو به هرنحوی منحرف کنه که از اخر دعوا شه 😑😡با این که مهربونم 😌به وقتش خیلی ناراحت میشم 😏.....این پیغام جدی میباشد و در صورت رعایت نکردن برخورد جدی می‌شود 👿😈

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

تا قبل شدت دردت دمنوش زنجبیل دارچین درست کن با یه شیرینی یا خرما بخورش.شال ببند به دور شکم و کمرت.میتونی حلوای شیره توتم درست کنی بخوری.من همیشه با اینا آروم میگیرم،اصلا سمت قرص نمیرم

خانه ای نداریم ما...ما مقیم یکدیگریم...❤
من ازینا که یه لایه پشمالو دورش داره گرفتم یعنی عاااالی بود برام، عالی ناراحتم که چرا اینهمه سال ن ...

چقدر شد؟

دوست دارم تو سایت با هم دوست باشیم 🤝اگه کمکی ازم برمیاد برا کسی انجام بدم !✌️عاشق اون کاربر هایی هستم که به نظر هم احترام میزارن💜!از اون کاربر هایی که مدام درباره هم قضاوت میکنن متنفرم💩😡!اصلا خوشم نمیاد کسی تو تاپیک من چله و زیارت عاشورا و کسب و کار بدون اجازه تبلیغ کنه یا بحث تاپیک رو به هرنحوی منحرف کنه که از اخر دعوا شه 😑😡با این که مهربونم 😌به وقتش خیلی ناراحت میشم 😏.....این پیغام جدی میباشد و در صورت رعایت نکردن برخورد جدی می‌شود 👿😈
2731
تا قبل شدت دردت دمنوش زنجبیل دارچین درست کن با یه شیرینی یا خرما بخورش.شال ببند به دور شکم و کمرت.می ...

منم چون نمیخوام سمت قرص برم گرم کردن رحم رو برای تسکین دزد بیشتر قبول دارم میخواستم از اینا بخرم 

2740
منم چون نمیخوام سمت قرص برم گرم کردن رحم رو برای تسکین دزد بیشتر قبول دارم میخواستم از اینا بخرم&nbs ...

من نداشتم از اینا،ولی بی تاثیرم نیست،چون اون ناحیه رو گرم میکنه،منم شاید بخرم

خانه ای نداریم ما...ما مقیم یکدیگریم...❤
من ازینا که یه لایه پشمالو دورش داره گرفتم یعنی عاااالی بود برام، عالی ناراحتم که چرا اینهمه سال ن ...

با برقه؟؟

برای ازدواج خوب همه جوان ها.واسه ازدواج خواهرم..یه صلوات مهمونم کن..اجرتون با شهدا
منم    آب رو آتیشه

قرص نخورید عادت میکنید