2733
2739
عنوان

خانمای تمیز بیاین عکس یهویی از آشپزخونه

| مشاهده متن کامل بحث + 297503 بازدید | 1811 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مال من مثل دسته ی گله حیف که بچه رو پام خوابه وگرنه عکس میگرفتم

یه کاربر قدیمی و خسته م!!!                                                      امابه خاطر یه سری مسائل دلم خاست با کاربری جدید بیام از بهمن ۹۶ عضوم ولی تعلیقم کردن منم که از رو نرفته😁با اون یکی کاربریم اومدم                             
2728
من شبها تا آشپزخونه رو تمیز نکنم نمیخوابم . 

دقیقا منم

یه کاربر قدیمی و خسته م!!!                                                      امابه خاطر یه سری مسائل دلم خاست با کاربری جدید بیام از بهمن ۹۶ عضوم ولی تعلیقم کردن منم که از رو نرفته😁با اون یکی کاربریم اومدم                             
2740
من قدم ۱۶۷ وزنم ۸۰ هرکاری میکنم ی گرمم کم نمیکنم

ولشکن بابابخداهمش الکی الان من خالم سقط داشت ۱۰ سالم جلوگیری داشت تنبلی داست تازه بخداپریودم نمیشد ۸۰ کیلووزنشه قدشم کوتاه باردارسد الان بچش ۸سالش خدابخوادمیده اونوقت دوست همسربنده ۵۸ کیلوعه قدشم عالیه ولی باردانمیشه

با اینکه بارداری ولی چقد تمیزه ایول    

خخ خوابم نمیبره کثیف باشه تا صبح خواب شکستن ظرف میبینم سه ماه ک ویارداشتم شده بود ۳روزم ظرفاک روهم جمع شده افسردگی گرفته بودم

میشه برای سالم اومدن نینیم یه صلوات مهمونم کنی🥰نمی‌دونم نینیم چیه الکی صورتی زدم سالم باشه هرچی میخواد باشه😋😋
2706