2733
2739
عنوان

اون احمقایی میگن بچه اوردن هنر نیست

| مشاهده متن کامل بحث + 2358 بازدید | 113 پست
دنیا اومده؟

۶سالشه تاخیر دارع

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
کی پس باید باردار بشم؟! درسته الان هم روحی هم جسمی داغون شدم...همش بخاطر سردردی که دارم و همش استفرا ...

وای خدا خب مادر بشو. چی کارت داریم.

دارم میگم به یکی میگن هنر نکردی که نگاه می‌کنی می بینی کل افتخارش اینه که تو فقر و بدبختی چهار تا بچه آورده. یا کل دستاوردش بچه های قد و نیم قده و به بقیه که ازدواج نکردن یت بچه دار نمیشن، پز میاد.

هنر هست، ولی وقتی شرایط اقتصادی اجتماعی خرابه,  دیگه نهایتش همون یه هنر، دو هنر، بسه. 

حالا اعصابت از جای دیگه خرابه، شوهرت، مادرشوهر چیزی گفتن من نمی‌دونم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همین طور شاغل بودن اون هم یه انتخابه نه افتخار

تو مسئله شاغل بودن من نظرم متفاوته

بنظرم هرکسی فارغ از جنسیتش باید بتونه از پس خودش و زندگیش بربیاد و مسئولیت زندگیش رو بپذیره 

ولی نظر شماهم محترمه❤️

عکس پروفایل خودم هستم، لطفا کپی نشه❤️
2731
چشهههه؟؟؟؟؟

مشکل گفتار و درک داره

بااین لحنی ک گفتی بم برخورد

من خیلی خیلی بم سخت گذشته ولی انگار هیچکار نکردم بلکه کمم گذاشتم

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/

کاش همه سرشون تو زندگی خودشون بود

اونی که ۱۰ تا بچه میاره دلش میخواد پول هم نداشته باشه خرجشو بقیه نمیدن در هر حال 

اونی هم ک نمیاره دلش نمیخواد به کسی ربطی نداره 

کی این بحث مزخرف تموم بشع

ولی من با اسی موافق نیستم.بچه با تربیت بزرگ کردن هنره!نه صرفا فرزند آوری

عزیزم هنر نیست پس چیه؟تو جامعه کثیف بچه بتونی تربیت کنی چیه؟

اینکه الان من خودمو از همه جا محروم کردم تو خونه نشستم که بچم چیزیش نشه هم مسئولیته هم هنر یه مادر درست رو نشون میده

کی گفته هنر نیست

چرا هست خیلی هم ارزشمنده

مشکل اینجاست که هرکسی که صرفا زایمان میکنه مادر نیست. بچه تربیت میخواد اون موقع میشه هنر واقعی

حالا غصه نخور منم این روزا رو گذروندم تازه اولشه

یکم به خودت برس از روزات استفاده کن آرامشتو حفظ کن

باید قوی باشی مامان خانوم جون

وایسا!✋داری رد میشی یه نگاه به امضام کن. نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی! 😘 حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست. فرستادی؟ بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه. 🤩 حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) کنی و لبخند بزنی؟ 🙂 مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی. ☺️ دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. 🙃 لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری. 🫂 سخته ولی تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی متنم رو خوندی، بد نمیشه یکم بری دنبالش ببینی خدا تو قرآن چی گفته ائمه چی گفتن شاید بتونی به حرفشون عمل کنی 🌱 اونا جز خوبی چیزی برای ما نمیخوان 🫶 اگرم حال نداری بری بخونی عیب نداره، چندتا کاری که میدونی عمل کن. 😉 از هر ده باری که خواستی گناهی کنی یه بارشو انجام نده، از جایی رد میشی آشغال زمین نریز، تو خیابون لبخند بزن، یه گناهو برای سه روز یا یه هفته انجام نده مثلا دروغ نگو، شب جمعه ها یه خط قرآن بخون، چمن رو لگد نکن، از همین کارای کوچیک که از پس هرکسی برمیاد :) با نیت هدیه ثوابش به امام زمان (عج) 🌱 | این کاربر در زمینه افسردگی اطلاعات زیادی دارد |

دقیقا همینطوره، بعضیا فاز روشن فکری گرفتن فک میکنن بچه آوردن بی کلاسیه، روغن فکران عصر ما! 

خانم هایی که میخوان سقط عمدی کنن، از من که خواهر کوچک شمام این حرفو بشنوید، نمیخوام اصلا اذیتتون کنم، خدا شرایطتونو بهتر میدونه، ولی قبل از سقط تو گوگل اینو سرچ کنید (سقط حنین تجربه گر خارجی) و ویدیو هارو ببینید، بعد تصمیم بگیرید. 

اسی گلم درکت میکنم اینا ک میگن رو ول کن اینا بردگان رسانه ن 

میدونی ک خیلی هنر اونقدر ارزش داره مادری ک بهشت رو زیر پات گذاشتن . مادر واسطه خلقت نماد فداکاری کسی ک از سلامتی و هیکل زیباش و وقت و جوانیش میگذره .

و اوج انسانیت 

خودتو ناراحت نکن از این افکار مزخرف زیاد هست وقتی تو دستت الماس باشه کل دنیا بگن الناس نیست گردو اون الماس ک به گردو تبدیل نمیشه .

آروم باش و لذت ببر از معجزه ایی ک توسط تو داره انجام میشه معجزه آفرینش 💚💚