2733
2739
عنوان

خانمای تمیز بیاین عکس یهویی از آشپزخونه

| مشاهده متن کامل بحث + 297510 بازدید | 1811 پست
منم میخوام همینکارو کنم وسایل آشپزخونه وقتی زیاده گردگیریشم سخته

من بدم میاد رو کابینت ی عالمه وسیله باشه  کم کم جمع کردم الان فقط یطرف ی سولاردومه کنار گاز هم سه دونه پاسماری و یک کتری برقی بقیه وسایلا جمع کردم تو کارتن گذاشتم تا ان شاءالله هر زمان خونه دار شدم اشپزخونه بزرگ داشت بزارم

🌹اللهم عجل لولیک الفرج🌹
با رژیم و ورزش؟حتما باید کنارش باشه و ناامید نشو.دکتر به من گفت برو تالاغرنکردی نیا اصلا باردارنمیشی ...

چند کیلو بودی؟من پارسال بار اول ک اقدام کردم باردار شدم اما بچم قلبش وایساد دلم خیلی شکسته دیگ گیر ندادم سپردم ب اون بالاسری ببینم چ خوابی برام دیده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نا امید نشو هنو نه سنی داری نه خیلی ساله و ازدواج کردی ایشاله ب زودی دامنت سبز میشه

والابعضیا رحمشون مث بردس تادستورمیدن انجام میده والازن عموی همسرمن تازه زایمان کرده دوست داشت دخترشه شد والاماتوفامیل هروقت خواستن باردارشدن هروقت خواستن بخداهرجنسیتی خواستن براشون شد خداییش رحمشون خیلی حرف گوشکنه منتظره دستوره🤣🤣🤣😔😔😔

اینم آشپزخونه من حال ندارم پاشم عکس بگیرم یه عالمه خرید کردم شستمشون ظرفامم شستم از کمر درد افتادم باردارم🥴🥴🤮

میشه برای سالم اومدن نینیم یه صلوات مهمونم کنی🥰نمی‌دونم نینیم چیه الکی صورتی زدم سالم باشه هرچی میخواد باشه😋😋
چند کیلو بودی؟من پارسال بار اول ک اقدام کردم باردار شدم اما بچم قلبش وایساد دلم خیلی شکسته دیگ گیر ن ...

ببین حکمت خدا چی بوده .بازم بیفت دنبالش اما تحت نظر دکتر انشالله که یه فرزند صالح بدنیا بیاری عزیزم

2740
والابعضیا رحمشون مث بردس تادستورمیدن انجام میده والازن عموی همسرمن تازه زایمان کرده دوست داشت دخترشه ...

کاش مال همینطوربود حرف گوش کن چی میشدمت که بهش دستور نیدادم چهارقلو دوتا دختر دوتاپسر  

2706