2752
2734
عنوان

خانمای تمیز بیاین عکس یهویی از آشپزخونه

| مشاهده متن کامل بحث + 297538 بازدید | 1811 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

جونت سلامت من این ماه قرص دوفاستون خوردم الان ۵.۶ روزپریودنشدم دردپریودیم دارم چرا به نظرت

تخصص ندارم راجب ای موضوع عزیزم فقط میدونم کلیک کردن رو مریود شدن یا نشدن خودش باعث دیر یا زود شدن پری میشه

اصلاجوردرنمیادبازم مثل همیشه وسیله هام روزمین میمونن

منم اشپزخونه ام ب نسبت بقیه جاهای خونم کوچیک تره خیلی از وسایلای اشپزخونمو جمع کردم گذاشتم توکارتن تو انباری🤦

🌹اللهم عجل لولیک الفرج🌹
تخصص ندارم راجب ای موضوع عزیزم فقط میدونم کلیک کردن رو مریود شدن یا نشدن خودش باعث دیر یا زود شدن پر ...

اصلا زوم نکردمروش من وایه بارداری اقدام کردم بعددکترقرص دوفاستون دادوقتی خوردم ااان ازموعدم ۵روزگذسته ولی نشدم

اصلا زوم نکردمروش من وایه بارداری اقدام کردم بعددکترقرص دوفاستون دادوقتی خوردم ااان ازموعدم ۵روزگذست ...

تنبلی داشتی گلم؟زیاد بهش فک نکن ایشاله ک ب حق فاطمه ی زهرا این ماه هردومون باردار بشیم

منم اشپزخونه ام ب نسبت بقیه جاهای خونم کوچیک تره خیلی از وسایلای اشپزخونمو جمع کردم گذاشتم توکارتن ت ...

اون خونه انباری نداره خونهست آپارتمان بودازخدام بودبرم توش زندگی کنم شوهرلج بازمن اونجاروبه خاطرموقعیت مکانش خریداصلابه ابعادش توجه نکردبابامن قراره بازن وبچم اینجازندگی کنم لامصب اتاق خوابم نداره

منم اشپزخونه ام ب نسبت بقیه جاهای خونم کوچیک تره خیلی از وسایلای اشپزخونمو جمع کردم گذاشتم توکارتن ت ...

منم میخوام همینکارو کنم وسایل آشپزخونه وقتی زیاده گردگیریشم سخته

من تنبلی تخمدان دارم متاسفانه شکرخدا ایشاله ک بارداری اگخ بودی بهم خوش خبری بده

چشم حتما عزیزم به امیدخداکه درس میشه بخدامن انقدرناانیدماحتی فکرمیکنم بعضی وقتا شایدبچه دارشدن ازراه اقدام نیس🤣🤣🤣

من باسیف تمیز میکردم حالا اینم امتحان میکنم.ممنونم ازت🥰🌷🌷

سیف خیلی چرته دوتا داریم تاثیری نمیبینم.من حتی شیر آلاتم با صاف پاک میکنم.کابینتام و گردگیری هم با اسپره چندمنظوره صاف رنگ سفید 🤩

2706